Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада вперше організувала спільні засідання комісій з поляками Роздрукувати

23 серпня відбулися три засідання постійних комісій обласної Ради з колегами зі Сьвєнтокшиського воєводства. Засідання формувалися блоками: перший – з питань освіти і науки; з питань культури, духовності та історичної спадщини; з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голови комісій – Інна Цимбал, Михайло Вдовцов, Ірек Гатауллін).

Другий – з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань економічних реформ, інвестиційної політики, промисловості, малого і середнього бізнесу; з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голови – Наталія Гетце, Олександр Мельник, Микола Форманюк).

Третій – з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку; з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голови – Олексій Гаврилов, Валерій Коровій).

Сьвєнтокшиське воєводство було представлене депутатами сеймику та представниками маршалкової управи. Головними спікерами виступили: віце-маршалек воєводства Ян Мачковяк, голова Комісії бюджету та фінансів сеймику воєводства Річард Носовіч, воєводський куратор освіти Малгожата Музоль.

Колеги презентували один одному свою діяльність, озвучили досягнення та проблемні питання, а також окреслили плани щодо співпраці комісій у перспективі.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 12:16 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація