Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада вперше організувала спільні засідання комісій з поляками Роздрукувати

23 серпня відбулися три засідання постійних комісій обласної Ради з колегами зі Сьвєнтокшиського воєводства. Засідання формувалися блоками: перший – з питань освіти і науки; з питань культури, духовності та історичної спадщини; з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голови комісій – Інна Цимбал, Михайло Вдовцов, Ірек Гатауллін).

Другий – з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань економічних реформ, інвестиційної політики, промисловості, малого і середнього бізнесу; з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голови – Наталія Гетце, Олександр Мельник, Микола Форманюк).

Третій – з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку; з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голови – Олексій Гаврилов, Валерій Коровій).

Сьвєнтокшиське воєводство було представлене депутатами сеймику та представниками маршалкової управи. Головними спікерами виступили: віце-маршалек воєводства Ян Мачковяк, голова Комісії бюджету та фінансів сеймику воєводства Річард Носовіч, воєводський куратор освіти Малгожата Музоль.

Колеги презентували один одному свою діяльність, озвучили досягнення та проблемні питання, а також окреслили плани щодо співпраці комісій у перспективі.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 12:16 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація