Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада вперше організувала спільні засідання комісій з поляками Роздрукувати

23 серпня відбулися три засідання постійних комісій обласної Ради з колегами зі Сьвєнтокшиського воєводства. Засідання формувалися блоками: перший – з питань освіти і науки; з питань культури, духовності та історичної спадщини; з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голови комісій – Інна Цимбал, Михайло Вдовцов, Ірек Гатауллін).

Другий – з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань економічних реформ, інвестиційної політики, промисловості, малого і середнього бізнесу; з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голови – Наталія Гетце, Олександр Мельник, Микола Форманюк).

Третій – з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку; з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голови – Олексій Гаврилов, Валерій Коровій).

Сьвєнтокшиське воєводство було представлене депутатами сеймику та представниками маршалкової управи. Головними спікерами виступили: віце-маршалек воєводства Ян Мачковяк, голова Комісії бюджету та фінансів сеймику воєводства Річард Носовіч, воєводський куратор освіти Малгожата Музоль.

Колеги презентували один одному свою діяльність, озвучили досягнення та проблемні питання, а також окреслили плани щодо співпраці комісій у перспективі.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 12:16 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація