23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада вже зменшила свої видатки більш ніж на 2 мільйони гривень Роздрукувати

Про це заявив 15 липня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на 26 черговій сесії обласної Ради, яка так і не розпочала свою роботу.

Загальний розмір зменшених видатків по обласній Раді складає 2 мільйони 354 тис.грн. Очільник обласної Ради відповів таким чином на закиди щодо потреби економії коштів обласною Радою:

- В лютому цього року на 21 сесії 6 скликання зменшено видатки обласної Ради на  загальну суму 1 мільйон 270 тис. гривень. На 24 сесії 6 скликання, яка відбулась 17 квітня цього року, зменшено видатки обласної Ради на загальну суму 709 тис. грн. Ця сума пішла на потреби оборони. За рахунок зменшення лімітів і скорочення працівників “Автобази обласної Ради”, відмови заступників і деяких працівників обласної Ради від персональних водіїв, ми зекономили 375 тис. грн., які ми плануємо скерувати в дитячу обласну лікарню для придбання двох-трьох інкубаторів для діток. У цій лікарні в аварійному становищі знаходиться операційна. Я би хотів, щоб журналісти з’ясували, в якому стані знаходиться операційна дитячої лікарні і кабінет головного лікаря, - підкреслив Сергій Свитко.

Крім того, Сергій Свитко запропонував окремим депутатам виставити на аукціон власні дороговартісні легкові автомобілі, а отримані кошти пожертвувати для потреб оборони. 

Повернутись Створено: 15 липня 2014 року, 18:43 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація