Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада запрошує дітей, школярів та студентів на екскурсії Роздрукувати

Під час літніх канікул все частіше діти та молодь з усіх навчальних закладів Вінницької області мають змогу потрапити на екскурсію до Вінницької обласної Ради.  14 червня  група школярів з П’ятківської школи, що у Бершадському районі, завітали до обласної Ради.

17 школярів 4-6 класів спочатку побували у сесійній залі обласної Ради. Керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко передала школярам вітання від голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та розповіла дітям про устрій обласної Ради, про діяльність депутатів, про їхні повноваження. Показала, як працює система голосування «Рада». Повідомила, що згідно із законом усі голосування проводяться поіменно, аби виборець міг бачити, як голосує його депутат.  Школярі отримали у подарунок «Паспорт Вінницької області» та сфотографувались біля трибуни президії обласної Ради.

Після цього Тетяна Яременко  провела екскурсію кабінетами працівників виконавчого апарату обласної Ради.  Діти мали змогу поспілкуватись з працівниками, поставити запитання про їхню діяльність, а наприкінці зробили колективне фото.

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Фахівці виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання.

Заявки на колективні екскурсії приймаються за телефоном (0432) 61-44-41, Інна Дмитрівна Поперешняк, заступник начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 14 червня 2016 року, 16:13 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація