Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада запрошує дітей, школярів та студентів на екскурсії Роздрукувати

Під час літніх канікул все частіше діти та молодь з усіх навчальних закладів Вінницької області мають змогу потрапити на екскурсію до Вінницької обласної Ради.  14 червня  група школярів з П’ятківської школи, що у Бершадському районі, завітали до обласної Ради.

17 школярів 4-6 класів спочатку побували у сесійній залі обласної Ради. Керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко передала школярам вітання від голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та розповіла дітям про устрій обласної Ради, про діяльність депутатів, про їхні повноваження. Показала, як працює система голосування «Рада». Повідомила, що згідно із законом усі голосування проводяться поіменно, аби виборець міг бачити, як голосує його депутат.  Школярі отримали у подарунок «Паспорт Вінницької області» та сфотографувались біля трибуни президії обласної Ради.

Після цього Тетяна Яременко  провела екскурсію кабінетами працівників виконавчого апарату обласної Ради.  Діти мали змогу поспілкуватись з працівниками, поставити запитання про їхню діяльність, а наприкінці зробили колективне фото.

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Фахівці виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання.

Заявки на колективні екскурсії приймаються за телефоном (0432) 61-44-41, Інна Дмитрівна Поперешняк, заступник начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 14 червня 2016 року, 16:13 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація