23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада запрошує дітей, школярів та студентів на екскурсії Роздрукувати

Під час літніх канікул все частіше діти та молодь з усіх навчальних закладів Вінницької області мають змогу потрапити на екскурсію до Вінницької обласної Ради.  14 червня  група школярів з П’ятківської школи, що у Бершадському районі, завітали до обласної Ради.

17 школярів 4-6 класів спочатку побували у сесійній залі обласної Ради. Керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко передала школярам вітання від голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та розповіла дітям про устрій обласної Ради, про діяльність депутатів, про їхні повноваження. Показала, як працює система голосування «Рада». Повідомила, що згідно із законом усі голосування проводяться поіменно, аби виборець міг бачити, як голосує його депутат.  Школярі отримали у подарунок «Паспорт Вінницької області» та сфотографувались біля трибуни президії обласної Ради.

Після цього Тетяна Яременко  провела екскурсію кабінетами працівників виконавчого апарату обласної Ради.  Діти мали змогу поспілкуватись з працівниками, поставити запитання про їхню діяльність, а наприкінці зробили колективне фото.

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Фахівці виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання.

Заявки на колективні екскурсії приймаються за телефоном (0432) 61-44-41, Інна Дмитрівна Поперешняк, заступник начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 14 червня 2016 року, 16:13 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація