Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Обласна Рада змінює структуру та штатну чисельність виконавчого апарату Роздрукувати

Вінницька обласна Рада вносить зміни до структури та штатної чисельності виконавчого апарату.

Так, планується скорочення 20 штатних посад, а також оптимізація структури управлінь та відділів. Відповідний проєкт рішення оприлюднено на сайті Вінницької обласної Ради.

Зменшення штату виконавчого апарату обласної Ради пов’язано з приведенням у відповідність функцій Ради до умов воєнного часу.

Проєкт рішення щодо змін у структурі й штатній чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату мають розглянути постійні комісії та сесія обласної Ради.

Вінницька обласна Рада 8 скликання була обрана в жовтні 2020 року.  Вибори до органів місцевого самоврядування відбувалися в умовах очікування завершення децентралізації та, відповідно, майбутнього розширення повноважень органів місцевого самоврядування, створення виконавчих комітетів обласних рад та інституту префектів. Проте через повномасштабне військове вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року Указом Президента України були створені обласні військові адміністрації, до яких перейшла частина повноважень органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 13 вересня 2022 року, 16:04

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація