Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна влада і підприємці Вінниччини та Молдови зміцнюють стосунки й обмінюються досвідом Роздрукувати

26 вересня делегація Вінницької області на чолі з головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, в рамках офіційного візиту до Сорокського району Республіки Молдова, відвідала місцеве підприємство S.A."Alfa-Nistru", що спеціалізується на вирощуванні, зберіганні та реалізації яблук, інших фруктів і ягід. 

Делегація вінничан, у складі якої були керівники сільськогосподарських підприємств області: генеральний директор ТОВ "АГРАНА Фрут Україна" Володимир Семенюк,  генеральний директор корпорації “Вінницясадвинпром” Анатолій Семенюк, директор ТОВ “Обрій” с. Строїнці Тиврівського району Андрій Багрій, оглянула сади яблук, умови їхнього зберігання та транспортування, скуштувала продукцію підприємства.

Молдавські бізнесмени розповіли про умови ведення підприємницької діяльності у Республіці Молдова, методику вирощування та зберігання продукції тощо. Підприємці Вінницької області і Сорокського району обговорили питання співпраці у напрямі обміну досвідом та поглиблення співробітництва у різних сферах.

Після закінчення відвідин підприємства у місті Сорока відбувся офіційний прийом делегацій керівництвом району і міста - головою Сорокського району Михайлом Мицу та міським головою Сорок – Віктором Сеу.

На офіційному прийомі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавській стороні за запрошення, зазначив, що Вінниччина зацікавлена у поглибленні співробітництва із молдавськими колегами, спільній реалізації євроінтеграційних прагнень, втілення в життя регіональних проектів, посилення дружби і партнерських стосунків між територіальним громадами двох регіонів. Він також наголосив, що представники Сорокського району є справжніми друзями для вінничан і висловив надію, що співпраця між Вінницькою областю та Сорокським районом Республіки Молдова буде лише поглиблюватись.  

Традиційно сторони обмінялися подарунками на згадку. Слід зазначити, що цього ж дня вінничани, на запрошення молдавської сторони, взяли участь у Національному Фестивалі Яблука, що відбувся у місті Сорока Республіки Молдова.

Повернутись Створено: 28 вересня 2015 року, 17:27 Переглядів: 1088

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація