Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна влада і підприємці Вінниччини та Молдови зміцнюють стосунки й обмінюються досвідом Роздрукувати

26 вересня делегація Вінницької області на чолі з головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, в рамках офіційного візиту до Сорокського району Республіки Молдова, відвідала місцеве підприємство S.A."Alfa-Nistru", що спеціалізується на вирощуванні, зберіганні та реалізації яблук, інших фруктів і ягід. 

Делегація вінничан, у складі якої були керівники сільськогосподарських підприємств області: генеральний директор ТОВ "АГРАНА Фрут Україна" Володимир Семенюк,  генеральний директор корпорації “Вінницясадвинпром” Анатолій Семенюк, директор ТОВ “Обрій” с. Строїнці Тиврівського району Андрій Багрій, оглянула сади яблук, умови їхнього зберігання та транспортування, скуштувала продукцію підприємства.

Молдавські бізнесмени розповіли про умови ведення підприємницької діяльності у Республіці Молдова, методику вирощування та зберігання продукції тощо. Підприємці Вінницької області і Сорокського району обговорили питання співпраці у напрямі обміну досвідом та поглиблення співробітництва у різних сферах.

Після закінчення відвідин підприємства у місті Сорока відбувся офіційний прийом делегацій керівництвом району і міста - головою Сорокського району Михайлом Мицу та міським головою Сорок – Віктором Сеу.

На офіційному прийомі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавській стороні за запрошення, зазначив, що Вінниччина зацікавлена у поглибленні співробітництва із молдавськими колегами, спільній реалізації євроінтеграційних прагнень, втілення в життя регіональних проектів, посилення дружби і партнерських стосунків між територіальним громадами двох регіонів. Він також наголосив, що представники Сорокського району є справжніми друзями для вінничан і висловив надію, що співпраця між Вінницькою областю та Сорокським районом Республіки Молдова буде лише поглиблюватись.  

Традиційно сторони обмінялися подарунками на згадку. Слід зазначити, що цього ж дня вінничани, на запрошення молдавської сторони, взяли участь у Національному Фестивалі Яблука, що відбувся у місті Сорока Республіки Молдова.

Повернутись Створено: 28 вересня 2015 року, 17:27 Переглядів: 1231

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація