Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна влада і підприємці Вінниччини та Молдови зміцнюють стосунки й обмінюються досвідом Роздрукувати

26 вересня делегація Вінницької області на чолі з головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, в рамках офіційного візиту до Сорокського району Республіки Молдова, відвідала місцеве підприємство S.A."Alfa-Nistru", що спеціалізується на вирощуванні, зберіганні та реалізації яблук, інших фруктів і ягід. 

Делегація вінничан, у складі якої були керівники сільськогосподарських підприємств області: генеральний директор ТОВ "АГРАНА Фрут Україна" Володимир Семенюк,  генеральний директор корпорації “Вінницясадвинпром” Анатолій Семенюк, директор ТОВ “Обрій” с. Строїнці Тиврівського району Андрій Багрій, оглянула сади яблук, умови їхнього зберігання та транспортування, скуштувала продукцію підприємства.

Молдавські бізнесмени розповіли про умови ведення підприємницької діяльності у Республіці Молдова, методику вирощування та зберігання продукції тощо. Підприємці Вінницької області і Сорокського району обговорили питання співпраці у напрямі обміну досвідом та поглиблення співробітництва у різних сферах.

Після закінчення відвідин підприємства у місті Сорока відбувся офіційний прийом делегацій керівництвом району і міста - головою Сорокського району Михайлом Мицу та міським головою Сорок – Віктором Сеу.

На офіційному прийомі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавській стороні за запрошення, зазначив, що Вінниччина зацікавлена у поглибленні співробітництва із молдавськими колегами, спільній реалізації євроінтеграційних прагнень, втілення в життя регіональних проектів, посилення дружби і партнерських стосунків між територіальним громадами двох регіонів. Він також наголосив, що представники Сорокського району є справжніми друзями для вінничан і висловив надію, що співпраця між Вінницькою областю та Сорокським районом Республіки Молдова буде лише поглиблюватись.  

Традиційно сторони обмінялися подарунками на згадку. Слід зазначити, що цього ж дня вінничани, на запрошення молдавської сторони, взяли участь у Національному Фестивалі Яблука, що відбувся у місті Сорока Республіки Молдова.

Повернутись Створено: 28 вересня 2015 року, 17:27 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація