Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна влада врегульовує протиправні дії на території Вінниччини. Роздрукувати

4 березня за участю голови  обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, голови Вінницької обласної ради Сергія Свитка відбулася нарада  із представниками місцевої самооборони.

У роботі наради взяли також участь представники управління МВС, Державтоінспекції та служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Були напрацьовані конкретні заходи взаємодії громадських формувань з охорони порядку з правоохоронними органами, органами  виконавчої влади та органами місцевого самоврядування для підтримання громадського порядку та унеможливлення протиправних і провокаційних дій на території Вінниччини.

Серед першочергових питань - необхідність створення громадської організації, яка б координувала роботу загонів самооборони.

Актуальним залишається питання спільного патрулювання працівників Державтоінспекції та представників самооборони.

Планується створення диспетчерської служби та «гарячої» телефонної лінії обласного штабу самооборони, що дозволить оперативно й злагоджено реагувати на звернення громадян.

Штаб самооборони працює у приміщенні обласної Ради та обласної державної адміністрації, до вирішення питання виділення приміщення.

Для вирішення цих завдань виділено добу.

Зважаючи на складну суспільно - політичну ситуацію, питанню забезпечення законності та правопорядку на території області приділяється належна увага. Зокрема, Вінницька обласна Рада на позачерговій 23 сесії, яка відбулась 3 березня цього року, прийняла рішення «Про забезпечення законності та правопорядку на території області ».

Відповідно до прийнятого рішення передбачено створення обласного штабу із координації спільних дій обласної Ради, обласної державної адміністрації, правоохоронних органів області та громадських формувань щодо здійснення охорони громадського порядку, об’єктів життєдіяльності населення та забезпечення стабільної роботи адміністративно-господарського комплексу на всій території Вінницької області.

Окрім цього сільським, селищним  та міським радам цим же рішенням рекомендовано вживати заходів щодо створення при кожній сільській, селищній та міській раді громадських формувань з охорони громадського порядку відповідно до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", а активістам загонів Народної самооборони та інших громадських формувань потрібно привести свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства України.

Нагадуємо, що ще 27 лютого 2014 року голова обласної Ради Сергій Свитко провів нараду керівників правоохоронних органів Вінницької області, де було заслухано питання про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян, а 2 березня за ініціативою обласної Ради відбулася спільна нарада правоохоронних органів області та громадських формувань з охорони порядку, на якій було створено штаб  Народної самооборони.

Таким чином, обласна влада врегульовує протиправні дії на території Вінниччини з метою утвердження законності та забезпечення спокою громадян.

Повернутись Створено: 4 березня 2014 року, 17:35 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація