Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Обласна влада вшанувала кращих аграріїв краю Роздрукувати

Близько 200 кращих працівників та підприємств агропромислового комплексу Вінниччини було відзначено Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Особливу відзнаку у вигляді кубків переможців отримали 15 районів області, які завершили аграрний рік із високими показниками.
– Традиційно свято сільськогосподарського працівника на Вінниччині відзначається ширше та масштабніше, адже основа економіки області – це її агропромисловий комплекс, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк. – Коли розвивається сільське господарство, то воно тягне за собою розвиток соціальної сфери села, промисловості міста, місцевої інфраструктури.
19 листопада обласна влада віншувала винуватців свята: офіційно у приміщенні адмінбудинку Ради, а святково – у театрі ім.Садовського, де окрім владних відзнак аграрії-передовики отримали концертний дарунок від кращих творчих колективів та митців області.

Довідка: За 9 місяців 2010 року Вінницька область посіла 2-ге місце серед регіонів держави за показниками в аграрній галузі. Місцеві сільгоспвиробники досягли приросту у виробництві сільгосппродукції на 3%.
Цьогоріч Вінниччина зібрала понад 3 млн. тонн зернових, причому, цю планку область тримає вже третій рік поспіль. 2010 рік для вінницьких аграріїв став рекордним за врожаєм кукурудзи – 1 млн. 100 тис. тонн зібрали на полях краю, чого не було останнім десятиліттям.
Попри спекотне літо, отримано непоганий врожай і цукрового буряка. З 2,5 млн. тонн солодкого кореня, які зібрані на ланах, область готується виготовити близько 290 тис. тонн цукру.
Поступово Вінниччина відновлює свій потенціал плодово-садового регіону – цьогоріч під молоді сади закладено понад 600 га площ.
У тваринній галузі Вінницька область традиційно лідирує за виробництвом молока.

Повернутись Створено: 19 листопада 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація