Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Обласна влада вшанувала кращих аграріїв краю Роздрукувати

Близько 200 кращих працівників та підприємств агропромислового комплексу Вінниччини було відзначено Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Особливу відзнаку у вигляді кубків переможців отримали 15 районів області, які завершили аграрний рік із високими показниками.
– Традиційно свято сільськогосподарського працівника на Вінниччині відзначається ширше та масштабніше, адже основа економіки області – це її агропромисловий комплекс, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк. – Коли розвивається сільське господарство, то воно тягне за собою розвиток соціальної сфери села, промисловості міста, місцевої інфраструктури.
19 листопада обласна влада віншувала винуватців свята: офіційно у приміщенні адмінбудинку Ради, а святково – у театрі ім.Садовського, де окрім владних відзнак аграрії-передовики отримали концертний дарунок від кращих творчих колективів та митців області.

Довідка: За 9 місяців 2010 року Вінницька область посіла 2-ге місце серед регіонів держави за показниками в аграрній галузі. Місцеві сільгоспвиробники досягли приросту у виробництві сільгосппродукції на 3%.
Цьогоріч Вінниччина зібрала понад 3 млн. тонн зернових, причому, цю планку область тримає вже третій рік поспіль. 2010 рік для вінницьких аграріїв став рекордним за врожаєм кукурудзи – 1 млн. 100 тис. тонн зібрали на полях краю, чого не було останнім десятиліттям.
Попри спекотне літо, отримано непоганий врожай і цукрового буряка. З 2,5 млн. тонн солодкого кореня, які зібрані на ланах, область готується виготовити близько 290 тис. тонн цукру.
Поступово Вінниччина відновлює свій потенціал плодово-садового регіону – цьогоріч під молоді сади закладено понад 600 га площ.
У тваринній галузі Вінницька область традиційно лідирує за виробництвом молока.

Повернутись Створено: 19 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація