Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна влада вшанувала кращих аграріїв краю Роздрукувати

Близько 200 кращих працівників та підприємств агропромислового комплексу Вінниччини було відзначено Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Особливу відзнаку у вигляді кубків переможців отримали 15 районів області, які завершили аграрний рік із високими показниками.
– Традиційно свято сільськогосподарського працівника на Вінниччині відзначається ширше та масштабніше, адже основа економіки області – це її агропромисловий комплекс, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк. – Коли розвивається сільське господарство, то воно тягне за собою розвиток соціальної сфери села, промисловості міста, місцевої інфраструктури.
19 листопада обласна влада віншувала винуватців свята: офіційно у приміщенні адмінбудинку Ради, а святково – у театрі ім.Садовського, де окрім владних відзнак аграрії-передовики отримали концертний дарунок від кращих творчих колективів та митців області.

Довідка: За 9 місяців 2010 року Вінницька область посіла 2-ге місце серед регіонів держави за показниками в аграрній галузі. Місцеві сільгоспвиробники досягли приросту у виробництві сільгосппродукції на 3%.
Цьогоріч Вінниччина зібрала понад 3 млн. тонн зернових, причому, цю планку область тримає вже третій рік поспіль. 2010 рік для вінницьких аграріїв став рекордним за врожаєм кукурудзи – 1 млн. 100 тис. тонн зібрали на полях краю, чого не було останнім десятиліттям.
Попри спекотне літо, отримано непоганий врожай і цукрового буряка. З 2,5 млн. тонн солодкого кореня, які зібрані на ланах, область готується виготовити близько 290 тис. тонн цукру.
Поступово Вінниччина відновлює свій потенціал плодово-садового регіону – цьогоріч під молоді сади закладено понад 600 га площ.
У тваринній галузі Вінницька область традиційно лідирує за виробництвом молока.

Повернутись Створено: 19 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація