13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна влада вшанувала ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

Керівництво області вшанувало ліквідаторів-чорнобильців нашого краю напередодні відзначення 29-річниці Чорнобильської трагедії.

Голова обласної Ради Сергія Свитко та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк взяли участь в урочистому врученні Почесних грамот ОДА та обласної Ради, грошових виплат учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відбулось в приміщенні облдержадміністрації.

Присутні згадали зі словами пошани і вдячності померлих внаслідок радіоактивного випромінювання вінничан-ліквідаторів, які мужньо боролися із наслідками аварії на ЧАЕС. Керівники області виступили із словами вітання, подякували присутнім чорнобильцям за вчинений подвиг та побажали їм міцного здоров’я, добра та довголіття.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав вінничанам – ліквідаторам аварії на Чорнобильскій АЕС найперше здоров’я та усіх благ. Він зазначив, що Чорнобильська катастрофа була зумовлена в тому числі і прорахунками керівництва тодішньої держави СРСР, а реакція замовчування аварії була неадекватною та злочинною, що в кінцевому підсумку стало однією із причин розпаду тоталітарної, комуністичної, російської імперії під назвою СРСР. Очільник обласної Ради зазначив, що ліквідатори своєю мужністю і жертовністю під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, жертвуючи своїм життям і здоров’ям захищали не тільки український народ, а і увесь світ.

- Сьогодні оприлюднені дані, що більше шестисот тисяч людей мали відношення до ліквідації Чорнобильської катастрофи і постраждали. Більше 130 тисяч ліквідаторів пішли з життя, більше 165 тисяч стали інвалідами внаслідок дії радіаційного випромінювання. Сьогодні ми схиляємо голови перед живими і вшановуємо пам’ять тих, хто пішов з життя. Ми в боргу перед ними і перед Вами. Тому найголовнішим завданням влади є забезпечення ліквідаторам-чорнобильцям належного соціального захисту, - сказав у своєму виступі Сергій Свитко.

На урочистостях також виступили голова обласної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Володимир Войтов та голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький в підтримку своїх побратимів.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 18:04 Переглядів: 1150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація