Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна влада вшанувала ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

Керівництво області вшанувало ліквідаторів-чорнобильців нашого краю напередодні відзначення 29-річниці Чорнобильської трагедії.

Голова обласної Ради Сергія Свитко та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк взяли участь в урочистому врученні Почесних грамот ОДА та обласної Ради, грошових виплат учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відбулось в приміщенні облдержадміністрації.

Присутні згадали зі словами пошани і вдячності померлих внаслідок радіоактивного випромінювання вінничан-ліквідаторів, які мужньо боролися із наслідками аварії на ЧАЕС. Керівники області виступили із словами вітання, подякували присутнім чорнобильцям за вчинений подвиг та побажали їм міцного здоров’я, добра та довголіття.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав вінничанам – ліквідаторам аварії на Чорнобильскій АЕС найперше здоров’я та усіх благ. Він зазначив, що Чорнобильська катастрофа була зумовлена в тому числі і прорахунками керівництва тодішньої держави СРСР, а реакція замовчування аварії була неадекватною та злочинною, що в кінцевому підсумку стало однією із причин розпаду тоталітарної, комуністичної, російської імперії під назвою СРСР. Очільник обласної Ради зазначив, що ліквідатори своєю мужністю і жертовністю під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, жертвуючи своїм життям і здоров’ям захищали не тільки український народ, а і увесь світ.

- Сьогодні оприлюднені дані, що більше шестисот тисяч людей мали відношення до ліквідації Чорнобильської катастрофи і постраждали. Більше 130 тисяч ліквідаторів пішли з життя, більше 165 тисяч стали інвалідами внаслідок дії радіаційного випромінювання. Сьогодні ми схиляємо голови перед живими і вшановуємо пам’ять тих, хто пішов з життя. Ми в боргу перед ними і перед Вами. Тому найголовнішим завданням влади є забезпечення ліквідаторам-чорнобильцям належного соціального захисту, - сказав у своєму виступі Сергій Свитко.

На урочистостях також виступили голова обласної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Володимир Войтов та голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький в підтримку своїх побратимів.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 18:04 Переглядів: 1297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація