23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна влада вшанувала ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

Керівництво області вшанувало ліквідаторів-чорнобильців нашого краю напередодні відзначення 29-річниці Чорнобильської трагедії.

Голова обласної Ради Сергія Свитко та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк взяли участь в урочистому врученні Почесних грамот ОДА та обласної Ради, грошових виплат учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відбулось в приміщенні облдержадміністрації.

Присутні згадали зі словами пошани і вдячності померлих внаслідок радіоактивного випромінювання вінничан-ліквідаторів, які мужньо боролися із наслідками аварії на ЧАЕС. Керівники області виступили із словами вітання, подякували присутнім чорнобильцям за вчинений подвиг та побажали їм міцного здоров’я, добра та довголіття.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав вінничанам – ліквідаторам аварії на Чорнобильскій АЕС найперше здоров’я та усіх благ. Він зазначив, що Чорнобильська катастрофа була зумовлена в тому числі і прорахунками керівництва тодішньої держави СРСР, а реакція замовчування аварії була неадекватною та злочинною, що в кінцевому підсумку стало однією із причин розпаду тоталітарної, комуністичної, російської імперії під назвою СРСР. Очільник обласної Ради зазначив, що ліквідатори своєю мужністю і жертовністю під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, жертвуючи своїм життям і здоров’ям захищали не тільки український народ, а і увесь світ.

- Сьогодні оприлюднені дані, що більше шестисот тисяч людей мали відношення до ліквідації Чорнобильської катастрофи і постраждали. Більше 130 тисяч ліквідаторів пішли з життя, більше 165 тисяч стали інвалідами внаслідок дії радіаційного випромінювання. Сьогодні ми схиляємо голови перед живими і вшановуємо пам’ять тих, хто пішов з життя. Ми в боргу перед ними і перед Вами. Тому найголовнішим завданням влади є забезпечення ліквідаторам-чорнобильцям належного соціального захисту, - сказав у своєму виступі Сергій Свитко.

На урочистостях також виступили голова обласної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Володимир Войтов та голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький в підтримку своїх побратимів.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 18:04 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація