23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласне свято обжинок відзначили на Ямпільщині Роздрукувати

29 серпня у Ямполі відбулися урочисті заходи з нагоди свята «Обжинки - 2018». Підбити попередні підсумки збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю сільгосппідприємствами Вінницької області, віддати шану натрудженим хліборобським рукам, відзначити кращі господарства області на свято обжинок прибули голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян, президент Вінницького Національного аграрного університету Григорій Калетнік.

В урочистостях також взяли участь депутати обласної Ради, заступники голови ОДА, очільники профільних департаментів, керівництво району, голови райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств, представники територіальних громад району, постачальники матеріально-технічних ресурсів, громадськість міста.

Керівники області та гості оглянули виставку сучасної сільськогосптехніки і світлиці з презентаціями досягнень сільськогосподарського виробництва підприємств району, ознайомилися із зразками техніки та поспілкувалися з представниками громад.

Урочистосте зібрання продовжилися у районному Будинку культури.

– Сьогоднішнє свято додає оптимізму, віри, утверджує у нас впевненість у тому, що Україна є тією державою, яка спроможна кожному із нас забезпечити гідне життя, і зробити все для того, щоб через відродження аграрного бізнесу ми ставали міцнішими й оптимістичнішими, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до жителів району та аграріїв області. – Від імені всього депутатського корпусу та присутніх тут депутатів дякую вам за труд, за недоспані ночі, за ваші переживання і за те, щоб ми завжди були з хлібом, щоб колосилися поля, щоб родилося, будувалося, і щоб ми, і Україна мали гарні перспективи.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук поінформував про попередні підсумки збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2018 року підприємствами Вінницької області.

     Він зазначив, що, незважаючи на складні умови проведення жнив, в області завершено обмолот 458,8 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур. Намолочено 2 млн 207 тис. тонн збіжжя при середній урожайності 48,1 ц/га. Найвищі середні показники урожайності отримано у Хмільницькому районі – 59, 5ц/га, Тиврівському – 59,3 ц/га, Тульчинському – 58,5 ц/га. Найбільші обсяги виробництва до обласного короваю надійшли від хліборобів Погребищенського району – 95,2 тис. тонн та Шаргородського – 90,2 тис. тонн. Загалом приріст урожайності ранньої групи зернових склав 2,2 ц/га, в порівнянні з минулим роком.

Від імені жителів Сорокського району до присутніх також звернувся гість із республіки Молдова, голова Сорокського району Геннадій Мунтян.

– Я із захопленням слухав про ваші гарні показники урожайності. Вам це вдалося завдяки впровадженню нових передових технологій, та, головне, завдяки вашій праці. Бажаю вам завжди хліба на столі, щасливого життя і стабільності.

Наприкінці вітань керівники Вінниччини вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради кращим сільськогосподарським колективам і працівникам, яким вдалося досягти кращих результатів в області.

    Урочистості завершились святковим концером за участю аматорів народної творчості району.

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2018 року, 17:40
Оновлено: 31 серпня 2018 року, 14:37
Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація