23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» пройшов у Клембівці Ямпільського району Роздрукувати

20 серпня у селі Клембівка Ямпільського району відбувся восьмий обласний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». На святковий захід були запрошені перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради Степан Шимко та Григорій Зозуля, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, заступник голови райдержадміністрації Михайло Труба, заступник голови Томашпільської районної ради Лариса Нароган, заступник директора Вінницького обласного центру народної творчості Олена Назарець, голова Вінницької обласної громадської організації «Україна – Польща – Німеччина» Сергій Татусяк.

В кінці серпня вже восьмий рік підряд з’їхалися в Клембівку митці з різних куточків області, з Ямпільського, Чернівецького, Жмеринського, Козятинського районів, міст Вінниця, Хмільник, Гайсин, Гнівань, Ладижин. Сільський голова  Валентина Зарічна-Бобошко розпочала свято з вітального слова та розповіла про талановитих мешканців села. Серед них заслужений майстер народної вишивки Марія Савчинська, художниця Тетяна Дєдова, митці Віктор та Євдокія Крижанівські, різьбяр Григорій Охрімов, художник-реставратор Віктор Ткач і художниця по розробці малюнку та вишивок Галина Віннік-Лялька. По її малюнку була вишита блуза «Сніг», яка в 1968 році в Лейпцігу завоювала золоту медаль та диплом першого ступеня. В нинішньому році перше місце в Україні здобула робота Владислави Колісник. Згадала очільниця села і художника, лауреата Шевченківської премії Віктора Наконечного, на честь якого названа центральна вулиця села.

Від імені облдержадміністрації та обласної Ради Подяками нагородили засновників фестивалю Мирославу Марченко та Миколу Коржука, художницю-майстриню, яка опанувала найскладнішу техніку «низ» Марію Савчинську.

Святковий концерт присутнім на восьмому обласному фестивалі подарували місцеві гурти та художні колективи. Свято пройшло в теплій атмосфері шанобливого ставлення до традицій та культури вишивання українських оберегів – сорочок.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2016 року, 21:50 Переглядів: 1170

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація