Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Обласний конкурс Роздрукувати

Змагання територіальних громад на старті

З 10 березня ввосьме розпочнеться обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, який щорічно проводиться на Вінниччині з ініціативи обласної Ради та фінансується з обласного бюджету.

Таке рішення було прийняте 2 березня на першому організаційному засіданні Конкурсної ради зазначеного конкурсу. У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський, керуючий справами апарату ОР Степан Нешик, заступник голови ОДА Володимир Барецький, начальник головного управління економіки Андрій Гижко, інші члени Конкурсної ради.
Учасники засідання обговорили етапи конкурсу, підхід до визначення переможців, розподіл коштів, передбачених на конкурс тощо. За рішенням Конкурсної ради з 10 березня до 1 травня триватиме прийом заявок, а у липні планують розпочати безпосередньо фінансування проектів-переможців.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив присутнім, що цьогорічний конкурс має відбутися на серйозному організаційному рівні.
– Мета цього конкурсу – збудити ініціативність громад. Виділяючи кошти на проекти, ми стимулюємо людей до активної діяльності. Адже навіть коли проекти не стають переможцями нашого обласного конкурсу, їх допрацьовують і направляють на всеукраїнські або міжнародні. Торік наші територіальні громади таким чином виграли 16 всеукраїнських конкурсів та 11 міжнародних, – зазначив С.Татусяк.
Цього року з обласного бюджету на конкурс проектів виділено 1,2 млн. грн., але, за словами голови облради, наразі вишуковуються можливості збільшення цієї суми.

Довідка:
У 2010 році на конкурс проектів розвитку територіальних громад було надіслано 140 заявок на суму 13 млн. грн. Переможцями стали 43 найкращих та перспективних проекти, на які з обласного бюджету було виділено 1,170 млн. грн.
Найбільше заявок надійшло з Липовецького району (16), Томашпільського (11), Теплицького і Тульчинського (9).

 

Повернутись Створено: 3 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація