23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласний конкурс Роздрукувати

Змагання територіальних громад на старті

З 10 березня ввосьме розпочнеться обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, який щорічно проводиться на Вінниччині з ініціативи обласної Ради та фінансується з обласного бюджету.

Таке рішення було прийняте 2 березня на першому організаційному засіданні Конкурсної ради зазначеного конкурсу. У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський, керуючий справами апарату ОР Степан Нешик, заступник голови ОДА Володимир Барецький, начальник головного управління економіки Андрій Гижко, інші члени Конкурсної ради.
Учасники засідання обговорили етапи конкурсу, підхід до визначення переможців, розподіл коштів, передбачених на конкурс тощо. За рішенням Конкурсної ради з 10 березня до 1 травня триватиме прийом заявок, а у липні планують розпочати безпосередньо фінансування проектів-переможців.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив присутнім, що цьогорічний конкурс має відбутися на серйозному організаційному рівні.
– Мета цього конкурсу – збудити ініціативність громад. Виділяючи кошти на проекти, ми стимулюємо людей до активної діяльності. Адже навіть коли проекти не стають переможцями нашого обласного конкурсу, їх допрацьовують і направляють на всеукраїнські або міжнародні. Торік наші територіальні громади таким чином виграли 16 всеукраїнських конкурсів та 11 міжнародних, – зазначив С.Татусяк.
Цього року з обласного бюджету на конкурс проектів виділено 1,2 млн. грн., але, за словами голови облради, наразі вишуковуються можливості збільшення цієї суми.

Довідка:
У 2010 році на конкурс проектів розвитку територіальних громад було надіслано 140 заявок на суму 13 млн. грн. Переможцями стали 43 найкращих та перспективних проекти, на які з обласного бюджету було виділено 1,170 млн. грн.
Найбільше заявок надійшло з Липовецького району (16), Томашпільського (11), Теплицького і Тульчинського (9).

 

Повернутись Створено: 3 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація