Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласний конкурс Роздрукувати

Змагання територіальних громад на старті

З 10 березня ввосьме розпочнеться обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, який щорічно проводиться на Вінниччині з ініціативи обласної Ради та фінансується з обласного бюджету.

Таке рішення було прийняте 2 березня на першому організаційному засіданні Конкурсної ради зазначеного конкурсу. У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський, керуючий справами апарату ОР Степан Нешик, заступник голови ОДА Володимир Барецький, начальник головного управління економіки Андрій Гижко, інші члени Конкурсної ради.
Учасники засідання обговорили етапи конкурсу, підхід до визначення переможців, розподіл коштів, передбачених на конкурс тощо. За рішенням Конкурсної ради з 10 березня до 1 травня триватиме прийом заявок, а у липні планують розпочати безпосередньо фінансування проектів-переможців.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив присутнім, що цьогорічний конкурс має відбутися на серйозному організаційному рівні.
– Мета цього конкурсу – збудити ініціативність громад. Виділяючи кошти на проекти, ми стимулюємо людей до активної діяльності. Адже навіть коли проекти не стають переможцями нашого обласного конкурсу, їх допрацьовують і направляють на всеукраїнські або міжнародні. Торік наші територіальні громади таким чином виграли 16 всеукраїнських конкурсів та 11 міжнародних, – зазначив С.Татусяк.
Цього року з обласного бюджету на конкурс проектів виділено 1,2 млн. грн., але, за словами голови облради, наразі вишуковуються можливості збільшення цієї суми.

Довідка:
У 2010 році на конкурс проектів розвитку територіальних громад було надіслано 140 заявок на суму 13 млн. грн. Переможцями стали 43 найкращих та перспективних проекти, на які з обласного бюджету було виділено 1,170 млн. грн.
Найбільше заявок надійшло з Липовецького району (16), Томашпільського (11), Теплицького і Тульчинського (9).

 

Повернутись Створено: 3 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація