Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласний конкурс Роздрукувати

Відзначено авторів найкращих ідей щодо розвитку Вінниччини

До Дня незалежності України обласною Радою було відзначено переможців обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Вінниччини. Конкурс тривав протягом січня-червня 2012 року та мав на меті долучити підростаюче покоління до формування ідей щодо розвитку свого населеного пункту.

Із 42 творчих робіт, які були надіслані з районів на обласний (заключний) етап конкурсу, комісія відібрала 14 кращих. Отож, перше призове місце зайняли такі проекти: Олени Гоцької (Бершадський медичний коледж), Христини Гордяк (Комаргородський професійний аграрний ліцей Томашпільського району), Анастасія Дмитрук (Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району).
На другій сходинці умовного п’єдесталу опинилися роботи Олени Стасюк (Вінницький будівельний технікум), Ганни Старікової (Вінницьке вище професійне училище сфери послуг), Юрія Луп’яка та Аліни Пасічник (Рівненський НВК Мурованокуриловецького району), Каріни Драчук (Сосонська СЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району), Ангеліни Пяніщук (Чечельницька СЗОШ І-ІІІ ст. №1).
«Бронзу» за свою творчість отримали: Костянтин Чернишов (Вінницький коледж національного університету харчових технологій), Михайло Репей (Гніванький професійний ліцей Тиврівського району), Марія Ковбасюк (Вінницьке ПТУ №14 с.Вороновиця Вінницького району), Ольга Заєць (Михайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. Шаргородського району), Анатолій Подолян (Удицька ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району), Ангеліна Нікітюк (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району).
Усі переможці 23 серпня у ході урочистостей, присвячених Дню незалежності України, були нагороджені Почесними Грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, дипломами учасників конкурсу та цінними подарунками. На здобувачів першого місця також найближчим часом чекає пізнавальна поїздка до Польщі.

 

Повернутись Створено: 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація