Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласний конкурс Роздрукувати

Відзначено авторів найкращих ідей щодо розвитку Вінниччини

До Дня незалежності України обласною Радою було відзначено переможців обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Вінниччини. Конкурс тривав протягом січня-червня 2012 року та мав на меті долучити підростаюче покоління до формування ідей щодо розвитку свого населеного пункту.

Із 42 творчих робіт, які були надіслані з районів на обласний (заключний) етап конкурсу, комісія відібрала 14 кращих. Отож, перше призове місце зайняли такі проекти: Олени Гоцької (Бершадський медичний коледж), Христини Гордяк (Комаргородський професійний аграрний ліцей Томашпільського району), Анастасія Дмитрук (Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району).
На другій сходинці умовного п’єдесталу опинилися роботи Олени Стасюк (Вінницький будівельний технікум), Ганни Старікової (Вінницьке вище професійне училище сфери послуг), Юрія Луп’яка та Аліни Пасічник (Рівненський НВК Мурованокуриловецького району), Каріни Драчук (Сосонська СЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району), Ангеліни Пяніщук (Чечельницька СЗОШ І-ІІІ ст. №1).
«Бронзу» за свою творчість отримали: Костянтин Чернишов (Вінницький коледж національного університету харчових технологій), Михайло Репей (Гніванький професійний ліцей Тиврівського району), Марія Ковбасюк (Вінницьке ПТУ №14 с.Вороновиця Вінницького району), Ольга Заєць (Михайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. Шаргородського району), Анатолій Подолян (Удицька ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району), Ангеліна Нікітюк (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району).
Усі переможці 23 серпня у ході урочистостей, присвячених Дню незалежності України, були нагороджені Почесними Грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, дипломами учасників конкурсу та цінними подарунками. На здобувачів першого місця також найближчим часом чекає пізнавальна поїздка до Польщі.

 

Повернутись Створено: 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація