Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласний конкурс Роздрукувати

Відзначено авторів найкращих ідей щодо розвитку Вінниччини

До Дня незалежності України обласною Радою було відзначено переможців обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Вінниччини. Конкурс тривав протягом січня-червня 2012 року та мав на меті долучити підростаюче покоління до формування ідей щодо розвитку свого населеного пункту.

Із 42 творчих робіт, які були надіслані з районів на обласний (заключний) етап конкурсу, комісія відібрала 14 кращих. Отож, перше призове місце зайняли такі проекти: Олени Гоцької (Бершадський медичний коледж), Христини Гордяк (Комаргородський професійний аграрний ліцей Томашпільського району), Анастасія Дмитрук (Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району).
На другій сходинці умовного п’єдесталу опинилися роботи Олени Стасюк (Вінницький будівельний технікум), Ганни Старікової (Вінницьке вище професійне училище сфери послуг), Юрія Луп’яка та Аліни Пасічник (Рівненський НВК Мурованокуриловецького району), Каріни Драчук (Сосонська СЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району), Ангеліни Пяніщук (Чечельницька СЗОШ І-ІІІ ст. №1).
«Бронзу» за свою творчість отримали: Костянтин Чернишов (Вінницький коледж національного університету харчових технологій), Михайло Репей (Гніванький професійний ліцей Тиврівського району), Марія Ковбасюк (Вінницьке ПТУ №14 с.Вороновиця Вінницького району), Ольга Заєць (Михайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. Шаргородського району), Анатолій Подолян (Удицька ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району), Ангеліна Нікітюк (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району).
Усі переможці 23 серпня у ході урочистостей, присвячених Дню незалежності України, були нагороджені Почесними Грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, дипломами учасників конкурсу та цінними подарунками. На здобувачів першого місця також найближчим часом чекає пізнавальна поїздка до Польщі.

 

Повернутись Створено: 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація