23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласний онкодиспансер отримав діагностичний апарат Роздрукувати

Другий рік  втілюється в життя на Вінниччині соціальний проект  компанії  ДТЕК, представником якої в області виступає Ладижинська теплоелектростанція. Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич виступила з ініціативою освоювати природоохоронні кошти за призначенням. Відповіддю  компанії ДТЕК на таку підтримку екологічного проекту став благодійний крок   - придбання для обласного онкодиспансеру ультразвукового пересувного  апарату. З його допомогою можна діагностувати новоутворення розміром 2-3 мм, також апарат є мобільним та здатним  працювати у будь-якому відділені та на виїзді спеціалістів.

За словами головного лікаря онкодиспансеру Володимира Шамрая,  це  чергова сходинка у переоснащені  відділення ультразвукової діагностики.

– Для  міста Ладижина та області було надзвичайно важливо почати  втілювати екологічні проекти. Ми стали одними з перших, хто за призначенням почав освоювати природоохоронні кошти. Кроком у відповідь стала підтримка обласних лікарень компанії ДТЕК. Тільки за ці два роки ми маємо і ремонт електрофільтра, і першого енергоблоку, і сучасне обладнання для лікарень, і усе це заради однієї мети – змінювати життя на краще, – підсумувала  депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич.

Компанія  ДТЕК за останні роки вклала понад 1 мільйон доларів у різні соціальні проекти Вінницької області. Це є прикладом соціально-відповідальної співпраці державної влади, депутатів обласної Ради та бізнесу. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, запевнив, що у заклад придбають ще й томограф, здійснять  ремонт та добудову корпусу із новою залою.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 листопада 2017 року, 12:34 Переглядів: 539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація