23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву виповнилось 20 років Роздрукувати

19 травня виповнилося 20 років від дня створення комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав колектив Фонду з ювілейною датою.

- 20 років тому обласна Рада прийняла правильне рішення, коли створила ваше комунальне підприємство, - зазначив у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – І ця ідея виявилась настільки успішною, що обласна влада  завжди йде на зустріч у виділенні коштів під проекти Фонду. Знаємо, що  даємо кошти у надійні руки, щоб вони працювали і поверталися на благо людям та Вінниичини.  

Анатолій Олійник вручив колективу Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю. Такі ж відзнаки отримали голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»  Володимир Бабошин, перший заступник голови  Ігор Домбровський та провідний фахівець виробничо-технічного відділу Людмила Серпак.

Фонд сприяння інвестиціям та будівництву підтримує соціальний розвиток села, забезпечує життєдіяльність сільського населення регіону, розширення інвестування в будівництво  житла на селі та створення забудовникам  сприятливих умов щодо надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання житла жителям сільської місцевості, а саме – працівникам сільського господарства, молодим, багатодітних сім’ям, фахівцям галузі медицини, освіти, інших професій, які обслуговують сільгоспвиробників,  а також на будівництво інженерних мереж (газо- та водопостачання), розвиток власного підсобного господарства, на розвиток енергозберігаючих технологій та на розвиток підприємницької діяльності.

Фондом  впроваджується Регіональна програма «Власний дім», яка реалізовується у всіх районах області, програма «Питна вода», Регіональна цільова програма  будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 20010-2017 роки, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

Повернутись Створено: 19 травня 2017 року, 09:28 Переглядів: 2813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація