Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву виповнилось 20 років Роздрукувати

19 травня виповнилося 20 років від дня створення комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав колектив Фонду з ювілейною датою.

- 20 років тому обласна Рада прийняла правильне рішення, коли створила ваше комунальне підприємство, - зазначив у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – І ця ідея виявилась настільки успішною, що обласна влада  завжди йде на зустріч у виділенні коштів під проекти Фонду. Знаємо, що  даємо кошти у надійні руки, щоб вони працювали і поверталися на благо людям та Вінниичини.  

Анатолій Олійник вручив колективу Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю. Такі ж відзнаки отримали голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»  Володимир Бабошин, перший заступник голови  Ігор Домбровський та провідний фахівець виробничо-технічного відділу Людмила Серпак.

Фонд сприяння інвестиціям та будівництву підтримує соціальний розвиток села, забезпечує життєдіяльність сільського населення регіону, розширення інвестування в будівництво  житла на селі та створення забудовникам  сприятливих умов щодо надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання житла жителям сільської місцевості, а саме – працівникам сільського господарства, молодим, багатодітних сім’ям, фахівцям галузі медицини, освіти, інших професій, які обслуговують сільгоспвиробників,  а також на будівництво інженерних мереж (газо- та водопостачання), розвиток власного підсобного господарства, на розвиток енергозберігаючих технологій та на розвиток підприємницької діяльності.

Фондом  впроваджується Регіональна програма «Власний дім», яка реалізовується у всіх районах області, програма «Питна вода», Регіональна цільова програма  будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 20010-2017 роки, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

Повернутись Створено: 19 травня 2017 року, 09:28 Переглядів: 3157

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація