21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласному інституту післядипломної освіти на честь 70-річчя подарували погруддя Тараса Шевченка Роздрукувати

28 травня керівництво Вінницької області та міста привітало колектив Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу. Участь в урочистостях, що відбулися в актовій залі інституту взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, керівники обласного та міського управлінь освіти.

Відкрив урочисті збори ректор інституту, доктор історичних наук, професор Степан Дровозюк, який привітав працівників, особливо ветеранів закладу із ювілеєм, розповів про досягнення колективу та зазначив, що головним завданням педагогічних працівників закладу є служіння вчителеві. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав педагогів та працівників інституту з ювілейною датою, побажав добра і усіляких гараздів.

- Мені дуже приємно, що Ваш заклад являється лідером в Україні серед відповідних інститутів підвищення кваліфікації вчителів. Я народився в сім’ї вчителів, мої батьки проходили неодноразово курси підвищення кваліфікації в цьому вузі. Скажу, що робота вчителя дуже важка, не тільки тому, що необхідно мати відповідні знання. Необхідно мати і відповідні чесноти. Вчитель повинен користуватися повагою серед мешканців територіальної громади, серед учнів. Ця висока місія покладена на кожного вчителя і є дуже відповідальною. Але ваша місія ще складніша, тому що ви є вчителями вчителів. Тому ваша професія зобов’язує вдосконалювати свою майстерність і бути прикладом для інших. Переконаний, що ваш прекрасний колектив крок за кроком буде вдосконалюватися і здобувати нові вершини своєї професійної діяльності, - підкреслив Сергій Свитко.

Крім того, Сергій Свитко зачитав пам’ятну адресу на честь 70-річчя закладу, вручив спільно із заступником голови обласної державної адміністрації Людмилою Щербаківською почесні грамоти керівництву та колективу закладу. Сергій Свитко зробив подарунок колективу інституту на честь ювілею – погруддя національного генія і пророка української нації Тараса Шевченка. Очільник обласної Ради зазначив:

- Це подарунок рухівців Вінниччини з нагоди сімдесятирічного ювілею інституту і 200-річчя Тараса Шевченка. Нехай дух Великого Кобзаря надихає вас на великі справи в ім’я України, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників – державний навчальний заклад, що є органічною складовою системи післядипломної освіти в Україні. Інститут розпочав свою діяльність у 1944 році. Щорічно 6,5 тисяч вчителів області проходять в інституті навчання з підвищення кваліфікації. Серед працівників інституту – 7 докторів наук, професорів, понад 20 кандидатів наук, доцентів. В закладі функціонують 5 кафедр, 12 відділів та 13 лабораторій. В інституті також здійснюється перепідготовка спеціалістів, тобто здобуття другої вищої освіти.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 15:49 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація