Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласному інституту післядипломної освіти на честь 70-річчя подарували погруддя Тараса Шевченка Роздрукувати

28 травня керівництво Вінницької області та міста привітало колектив Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу. Участь в урочистостях, що відбулися в актовій залі інституту взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, керівники обласного та міського управлінь освіти.

Відкрив урочисті збори ректор інституту, доктор історичних наук, професор Степан Дровозюк, який привітав працівників, особливо ветеранів закладу із ювілеєм, розповів про досягнення колективу та зазначив, що головним завданням педагогічних працівників закладу є служіння вчителеві. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав педагогів та працівників інституту з ювілейною датою, побажав добра і усіляких гараздів.

- Мені дуже приємно, що Ваш заклад являється лідером в Україні серед відповідних інститутів підвищення кваліфікації вчителів. Я народився в сім’ї вчителів, мої батьки проходили неодноразово курси підвищення кваліфікації в цьому вузі. Скажу, що робота вчителя дуже важка, не тільки тому, що необхідно мати відповідні знання. Необхідно мати і відповідні чесноти. Вчитель повинен користуватися повагою серед мешканців територіальної громади, серед учнів. Ця висока місія покладена на кожного вчителя і є дуже відповідальною. Але ваша місія ще складніша, тому що ви є вчителями вчителів. Тому ваша професія зобов’язує вдосконалювати свою майстерність і бути прикладом для інших. Переконаний, що ваш прекрасний колектив крок за кроком буде вдосконалюватися і здобувати нові вершини своєї професійної діяльності, - підкреслив Сергій Свитко.

Крім того, Сергій Свитко зачитав пам’ятну адресу на честь 70-річчя закладу, вручив спільно із заступником голови обласної державної адміністрації Людмилою Щербаківською почесні грамоти керівництву та колективу закладу. Сергій Свитко зробив подарунок колективу інституту на честь ювілею – погруддя національного генія і пророка української нації Тараса Шевченка. Очільник обласної Ради зазначив:

- Це подарунок рухівців Вінниччини з нагоди сімдесятирічного ювілею інституту і 200-річчя Тараса Шевченка. Нехай дух Великого Кобзаря надихає вас на великі справи в ім’я України, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників – державний навчальний заклад, що є органічною складовою системи післядипломної освіти в Україні. Інститут розпочав свою діяльність у 1944 році. Щорічно 6,5 тисяч вчителів області проходять в інституті навчання з підвищення кваліфікації. Серед працівників інституту – 7 докторів наук, професорів, понад 20 кандидатів наук, доцентів. В закладі функціонують 5 кафедр, 12 відділів та 13 лабораторій. В інституті також здійснюється перепідготовка спеціалістів, тобто здобуття другої вищої освіти.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 15:49 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація