Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласну відзнаку «Краще місто області» отримав Могилів-Подільський Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяли участь у святкуванні Дня міста Могилева-Подільського, яке відбулося 24 серпня.

В рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському відкрили оновлену площу, яку відремонтували за кошти депутата  обласної Ради Геннадія Вацака, а також із залученням коштів  місцевого бюджету. Відремонтовану площу назвали «Європейська».

Під час урочистостей  голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили обласну відзнаку «Краще місто області» міському голові Петру Бровку.

Крім цього, варто згадати, що відповідно до рішення комісії в 2017 році, м. Могилів-Подільський було визначено «Кращим містом області» з занесенням на обласну Дошку Пошани.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському пройшла низка мистецьких заходів за участю жителів та гостей міста.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 10:30 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація