Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласну відзнаку «Краще місто області» отримав Могилів-Подільський Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяли участь у святкуванні Дня міста Могилева-Подільського, яке відбулося 24 серпня.

В рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському відкрили оновлену площу, яку відремонтували за кошти депутата  обласної Ради Геннадія Вацака, а також із залученням коштів  місцевого бюджету. Відремонтовану площу назвали «Європейська».

Під час урочистостей  голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили обласну відзнаку «Краще місто області» міському голові Петру Бровку.

Крім цього, варто згадати, що відповідно до рішення комісії в 2017 році, м. Могилів-Подільський було визначено «Кращим містом області» з занесенням на обласну Дошку Пошани.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському пройшла низка мистецьких заходів за участю жителів та гостей міста.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 10:30 Переглядів: 1544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація