Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласну відзнаку «Краще місто області» отримав Могилів-Подільський Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяли участь у святкуванні Дня міста Могилева-Подільського, яке відбулося 24 серпня.

В рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському відкрили оновлену площу, яку відремонтували за кошти депутата  обласної Ради Геннадія Вацака, а також із залученням коштів  місцевого бюджету. Відремонтовану площу назвали «Європейська».

Під час урочистостей  голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили обласну відзнаку «Краще місто області» міському голові Петру Бровку.

Крім цього, варто згадати, що відповідно до рішення комісії в 2017 році, м. Могилів-Подільський було визначено «Кращим містом області» з занесенням на обласну Дошку Пошани.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня міста в Могилів-Подільському пройшла низка мистецьких заходів за участю жителів та гостей міста.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 10:30 Переглядів: 1271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація