23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обмін досвідом Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав освітянський форум у Кельце

Голова обласної Ради Сергій Татусяк очолив делегацію Вінницької області, яка 26-30 березня брала участь у найбільшому освітньому ярмарку Європи, що проходив в місті Кельце Республіки Польща.

У складі делегації перебували голова Вінницького обласного осередку Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал, а також начальники відділів освіти Вінницького та Гайсинського районів.
Вінничани ознайомилися із діяльністю понад 200 польських навчально-виховних закладів та організацій, які представляли свої напрацювання. Крім того, переймали досвід впровадження сучасних освітніх технологій та нових педагогічних методів і форм під час виставок, тренінгів, семінарів та конкурсів організованих в рамках ярмарку.
Під час ярмарку відбувся 9-й Загальнопольський форум директорів шкіл, в рамках якого вперше в Польщі відбулось виїзне засідання комісії Комітету регіонів ЄС з питань освіти, культури та науки. Всього у форумі взяли участь представники понад 20 країн Європи, завдяки чому вінничани мали можливість поспілкуватись зі своїми іноземними колегами та обговорити нагальні проблеми освіти. Лейтмотивом проведення форуму було гасло «Від креативності до інноваційності».
Також, польські побратими організували для вінницьких освітян індивідуальний ознайомчий візит до територіальних громад Сьвєнтокшиського воєводства, з метою вивчення роботи школи, ліцею та центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація