Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обмін досвідом Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав освітянський форум у Кельце

Голова обласної Ради Сергій Татусяк очолив делегацію Вінницької області, яка 26-30 березня брала участь у найбільшому освітньому ярмарку Європи, що проходив в місті Кельце Республіки Польща.

У складі делегації перебували голова Вінницького обласного осередку Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал, а також начальники відділів освіти Вінницького та Гайсинського районів.
Вінничани ознайомилися із діяльністю понад 200 польських навчально-виховних закладів та організацій, які представляли свої напрацювання. Крім того, переймали досвід впровадження сучасних освітніх технологій та нових педагогічних методів і форм під час виставок, тренінгів, семінарів та конкурсів організованих в рамках ярмарку.
Під час ярмарку відбувся 9-й Загальнопольський форум директорів шкіл, в рамках якого вперше в Польщі відбулось виїзне засідання комісії Комітету регіонів ЄС з питань освіти, культури та науки. Всього у форумі взяли участь представники понад 20 країн Європи, завдяки чому вінничани мали можливість поспілкуватись зі своїми іноземними колегами та обговорити нагальні проблеми освіти. Лейтмотивом проведення форуму було гасло «Від креативності до інноваційності».
Також, польські побратими організували для вінницьких освітян індивідуальний ознайомчий візит до територіальних громад Сьвєнтокшиського воєводства, з метою вивчення роботи школи, ліцею та центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація