Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обмін досвідом Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав освітянський форум у Кельце

Голова обласної Ради Сергій Татусяк очолив делегацію Вінницької області, яка 26-30 березня брала участь у найбільшому освітньому ярмарку Європи, що проходив в місті Кельце Республіки Польща.

У складі делегації перебували голова Вінницького обласного осередку Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов, голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал, а також начальники відділів освіти Вінницького та Гайсинського районів.
Вінничани ознайомилися із діяльністю понад 200 польських навчально-виховних закладів та організацій, які представляли свої напрацювання. Крім того, переймали досвід впровадження сучасних освітніх технологій та нових педагогічних методів і форм під час виставок, тренінгів, семінарів та конкурсів організованих в рамках ярмарку.
Під час ярмарку відбувся 9-й Загальнопольський форум директорів шкіл, в рамках якого вперше в Польщі відбулось виїзне засідання комісії Комітету регіонів ЄС з питань освіти, культури та науки. Всього у форумі взяли участь представники понад 20 країн Європи, завдяки чому вінничани мали можливість поспілкуватись зі своїми іноземними колегами та обговорити нагальні проблеми освіти. Лейтмотивом проведення форуму було гасло «Від креативності до інноваційності».
Також, польські побратими організували для вінницьких освітян індивідуальний ознайомчий візит до територіальних громад Сьвєнтокшиського воєводства, з метою вивчення роботи школи, ліцею та центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація