Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обмін досвідом Роздрукувати

 

Семінар-нарада на тему: «Організаційно-правові аспекти місцевого самоврядування»
15 червня був проведений в обласній Раді за участю керуючих справами виконавчих апаратів районних рад та міських рад міст обласного значення.

Семінар, ініційований керівництвом обласної Ради, був організований для представників самоврядування з навчальною метою, аби присутні змогли обмінятися позитивним досвідом та запровадити його у своїй діяльності.
З питаннями «Про сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні і в області» а також «Про організаційно-правові засади діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування» учасників семінару ознайомив заступник голови обласної Ради-заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.
- Питання місцевого самоврядування для нас є завжди дуже актуальним – підкреслив Степан Нешик, відкриваючи засідання. – Адже система місцевого самоврядування у Вінницькій області найбільша на Україні за чисельністю рад. У нас сьогодні нараховується 661сільська рада, 28 селищних рад, 12 рад у містах районного значення та 6 – у містах обласного значення.
Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поділилася з присутніми напрацюваннями щодо питання стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року.
Учасники семінару також заслухали питання щодо юридичних аспектів; документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування та ознайомились з роботою виконавчого апарату обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація