Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обмін досвідом Роздрукувати

 

Семінар-нарада на тему: «Організаційно-правові аспекти місцевого самоврядування»
15 червня був проведений в обласній Раді за участю керуючих справами виконавчих апаратів районних рад та міських рад міст обласного значення.

Семінар, ініційований керівництвом обласної Ради, був організований для представників самоврядування з навчальною метою, аби присутні змогли обмінятися позитивним досвідом та запровадити його у своїй діяльності.
З питаннями «Про сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні і в області» а також «Про організаційно-правові засади діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування» учасників семінару ознайомив заступник голови обласної Ради-заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.
- Питання місцевого самоврядування для нас є завжди дуже актуальним – підкреслив Степан Нешик, відкриваючи засідання. – Адже система місцевого самоврядування у Вінницькій області найбільша на Україні за чисельністю рад. У нас сьогодні нараховується 661сільська рада, 28 селищних рад, 12 рад у містах районного значення та 6 – у містах обласного значення.
Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поділилася з присутніми напрацюваннями щодо питання стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року.
Учасники семінару також заслухали питання щодо юридичних аспектів; документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування та ознайомились з роботою виконавчого апарату обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація