23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обмін досвідом Роздрукувати

 

Семінар-нарада на тему: «Організаційно-правові аспекти місцевого самоврядування»
15 червня був проведений в обласній Раді за участю керуючих справами виконавчих апаратів районних рад та міських рад міст обласного значення.

Семінар, ініційований керівництвом обласної Ради, був організований для представників самоврядування з навчальною метою, аби присутні змогли обмінятися позитивним досвідом та запровадити його у своїй діяльності.
З питаннями «Про сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні і в області» а також «Про організаційно-правові засади діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування» учасників семінару ознайомив заступник голови обласної Ради-заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.
- Питання місцевого самоврядування для нас є завжди дуже актуальним – підкреслив Степан Нешик, відкриваючи засідання. – Адже система місцевого самоврядування у Вінницькій області найбільша на Україні за чисельністю рад. У нас сьогодні нараховується 661сільська рада, 28 селищних рад, 12 рад у містах районного значення та 6 – у містах обласного значення.
Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поділилася з присутніми напрацюваннями щодо питання стратегічного планування розвитку територіальних громад на період до 2020 року.
Учасники семінару також заслухали питання щодо юридичних аспектів; документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування та ознайомились з роботою виконавчого апарату обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1036

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація