Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Ободівська та Піщанська громади ухвалили Стратегії розвитку Роздрукувати

На засіданні чергової сесії Ободівської сільської ради ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року. Її презентував Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк.

- Визначення пріоритетів розвитку вже на етапі становлення громади стало головною метою розробки Стратегії розвитку на період 2021- 2030 років. Важливим у цьому процесі було не лише напрацювання документа, а також залучення до участі представників самої громади в процес стратегування шляхом опитування, онлайн інформування, збору ідей проєктів та участі у діяльності робочої групи, - сказав Костянтин Ременюк. - Підготовка Стратегії відбувалась за участі представників усіх населених пунктів, які увійшли до складу громади, депутатів, бізнесу, громадських активістів, молоді та працівників сільської ради. 

У документі визначені три стратегічні цілі:

- створення умов для гармонійного розвитку жителів громади;

- економічний розвиток громади;

- створення комфортних та безпечних умов для проживання.

Жителі Ободівської громади бачать її у 2030 році так: спроможна, доступна, безпечна й туристично приваблива територія, з економічною та соціальною сталістю, сприятливими умовами для кооперативного руху, розвитку підприємництва, зі зручною логістикою. Громада рівних можливостей для усіх мешканців незалежно від віку, статі, стану здоров’я, місця проживання.

У п'ятницю, 24 грудня, Стратегію розвитку також ухвалили на сесії Піщанської селищної ради. Ця громада стала 59-ю із 63 громад Вінниччини, де вже затвердили комплексний план розвитку. 

- Стратегія територіальної громади - це дороговказ, інструкція, як максимально ефективно використати наявні ресурси (природні, людські, фінансові) з метою досягнення бажаного результату та підвищення рівня життя всіх мешканців, адже кожен житель важливий, - зазначив Піщанський селищний голова Олександр Крижанівський. - Без чіткого плану дій гармонійний, збалансований та якісний розвиток громади неможливий. Основна перевага громад, які мають стратегію - вони знають, чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба робити, коли та якими силами. 

У Піщанській громаді обрали три цілі для розвитку:

- сталий економічний розвиток громади;

- підвищення якості життя у громаді;

- створення безпечних та комфортних умов на території громади. 

Свою Піщанську громаду жителі бачать економічно спроможною територією з високою якістю життя  у сільській місцевості, здоровим та освіченим населення, з розвинутою економікою, сферою послуг і можливостями для проведення вільного часу та оздоровлення; мальовничим куточком півдня Вінницької області, з якісними дорогами, досвідченими фахівцями різних сфер діяльності. Це - зелена, безпечна, затишна територія, простір з прозорим інвестиційним кліматом і розвиненою сферою переробки продукції  сільського господарства.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 30 грудня 2021 року, 08:59

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація