28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Обрано голову та новий склад наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

Сьогодні, 27 січня, відбулись установчі збори наглядової ради установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області». Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника за участі голови облдержадміністрації Владислава Скальського присутні на зібранні обрали голову  ради на 2020 рік. За результатами голосування ним став перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Після обговорення до оновленого складу наглядової ради увійшли: голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та проректор із наукової роботи Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова Олег Василенко.

– Вінницька область була перша в Україні, яка одразу після прийняття Закону України «Про засади державної регіональної політики» утворила Агенцію регіонального розвитку. Агенція уособлює в собі великі перспективи співпраці з європейськими країнами, які налаштовані на залучення інвестицій та активізації малого та середнього бізнесу в Україні. При створенні своєї установи ми брали за приклад Агенцію регіонального розвитку Лодзинського воєводства Республіки Польща. Наразі вона є провідною у Польщі та має свої представництва не лише в європейських країнах. Польська Агенція перша виграла грант Європейського Союзу та впровадила бізнес-інкубатор для малого та середнього бізнесу, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Звичайно, ми сподівались на підтримку держави у роботі Агенцій регіонального розвитку, але, так склалось, що підтримка покладена саме на регіональний рівень, тобто, на нас.

Директорка Агенції Наталя Гижко доповіла про результати діяльності установи 2019 року та презентувала план роботи на 2020 рік.

– Наша мета полягає у сприянні розвитку Вінниччини шляхом інвестицій та інших ресурсів, а також здійснення заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області. За минулий рік Агенція брала активну участь у розробці Стратегії збалансованого регіонального розвитку області на 2021-2027 роки, координації пріоритету «Смарт спеціалізації», розробці та впровадження проєктів регіонального розвитку, організаційній та експертно-аналітичній підтримці Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області відповідно до Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, – повідомила Наталя Гижко під час обговорення діяльності Агенції. – Цього року плануємо також продовжити роботу в міжнародному проєкті «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» JOURNEY.

Після затвердження звітів виконання плану робіт у 2019 році та перспективи на 2020 рік присутні члени наглядової ради обговорили та затвердили фінансові звіти установи. Крім того, погодили проєкт Угоди про партнерство в рамках виконання Проєкту «Розвиток міжрегіональної співпраці шляхом створення інструментарію та інфраструктури міжрегіонального розвитку» та розглянути зразки нового логотипу Агенції.

 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 27 січня 2020 року, 17:31 Переглядів: 279

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація