23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обрано нового голову Громадської ради при Вінницькій обласні Раді Роздрукувати

Новим головою дорадчого органу стала керівник громадської організації «Вінницька Асоціація медиків» Руслана Харковенко. Її кандидатуру підтримали 32 члени Громадської ради зі 60-ти присутніх на засіданні, яке відбулося 16 січня.

22 члени ради проголосували за Ігоря Марчука, голову правління ГО «Вінницька обласна громадська організація «Вінницький клуб успішних підприємців», який також висувався на зазначену посаду. П’ятеро – за представницю ГО «Вінницька епоха» Ольгу Бригу.

Нагадаємо, попередній голова Пилип Продивус зняв із себе керівні повноваження, у зв’язку із активною діяльністю в інших громадських об’єднаннях та державних структурах.

Окрім обрання нового голови, Громадська рада погодила змінений текст Положення про власну діяльність. Нову редакцію напрацьовувала спеціально створена робоча група. За словами його співавтора Андрія Кавунця, документ є демократичним і створює умови для здійснення громадського контролю за діяльністю обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:25 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація