Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обрано нового посередника між студентством і обласною владою Роздрукувати

Нового голову Студентського парламенту Вінниччини (СПВ) обрали 11 жовтня під час першої сесії СПВ третього скликання. Ним став студент Вінницького торговельно-економічного інституту Роман Молдован. З-поміж 59 присутніх депутатів Студпарламенту довіру четвертокурснику ВТЕІ КНТЕУ висловив 31 депутат.

Присутній на заході голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк привітав новообраного очільника та запевнив у своїй підтримці ініціатив студентства Вінниччини:

– Я бажаю наснаги і активної роботи в напрямі реалізації передвиборчих програм усіх 5-ти кандидатів і, зокрема, переможця. Усі напрацювання багаті на ідеї, я для себе врахував чимало пропозицій. Ви завзято розробляєте нові підходи, що особливо актуально у період формування Стратегії розвитку області до 2020 року. Вінниччині вдалося започаткувати новий для держави формат розробки цього документу і, залучивши до процесу кожну територіальну громаду, прислухатись до потреб громадян. Дослуховуємося ми і до думки студентства. Адже ви не тільки майбутнє України, ви – її сьогодення, – сказав Сергій Татусяк.

В передвиборчих програмах кандидати озвучували необхідність налагодження зв’язків із міжнародними студентськими організаціями. Сергій Татусяк обіцяв усіляко сприяти розвитку євроінтеграційних ініціатив, а також висловив надію на якісний формат співпраці в самому регіоні, адже парламент вже має базу, здобуту за попередні два роки:

– Ви матимете можливість постійно спілкуватися із депутатським корпусом, отримаєте інструменти для вирішення багатьох питань з буденного студентського життя. Від вас багато залежить. Я сподіваюся на плідну співпрацю, – підсумував голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

Присутня на заході заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова також запевнила у підтримці студентських ініціатив:

– Студентство Вінниччини, – а це 62 тисяч осіб, – може розраховувати на підтримку обласної влади. А всі ваші напрацювання з 2010 року уже знайшли свій відгук у обласній Стратегії-2020, – сказала Любов Спірідонова.

Також депутати від студентства обрали заступників свого голови, а парламентські комітети заплановано сформувати протягом найближчих днів. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 18:20 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація