23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обрано нового посередника між студентством і обласною владою Роздрукувати

Нового голову Студентського парламенту Вінниччини (СПВ) обрали 11 жовтня під час першої сесії СПВ третього скликання. Ним став студент Вінницького торговельно-економічного інституту Роман Молдован. З-поміж 59 присутніх депутатів Студпарламенту довіру четвертокурснику ВТЕІ КНТЕУ висловив 31 депутат.

Присутній на заході голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк привітав новообраного очільника та запевнив у своїй підтримці ініціатив студентства Вінниччини:

– Я бажаю наснаги і активної роботи в напрямі реалізації передвиборчих програм усіх 5-ти кандидатів і, зокрема, переможця. Усі напрацювання багаті на ідеї, я для себе врахував чимало пропозицій. Ви завзято розробляєте нові підходи, що особливо актуально у період формування Стратегії розвитку області до 2020 року. Вінниччині вдалося започаткувати новий для держави формат розробки цього документу і, залучивши до процесу кожну територіальну громаду, прислухатись до потреб громадян. Дослуховуємося ми і до думки студентства. Адже ви не тільки майбутнє України, ви – її сьогодення, – сказав Сергій Татусяк.

В передвиборчих програмах кандидати озвучували необхідність налагодження зв’язків із міжнародними студентськими організаціями. Сергій Татусяк обіцяв усіляко сприяти розвитку євроінтеграційних ініціатив, а також висловив надію на якісний формат співпраці в самому регіоні, адже парламент вже має базу, здобуту за попередні два роки:

– Ви матимете можливість постійно спілкуватися із депутатським корпусом, отримаєте інструменти для вирішення багатьох питань з буденного студентського життя. Від вас багато залежить. Я сподіваюся на плідну співпрацю, – підсумував голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

Присутня на заході заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова також запевнила у підтримці студентських ініціатив:

– Студентство Вінниччини, – а це 62 тисяч осіб, – може розраховувати на підтримку обласної влади. А всі ваші напрацювання з 2010 року уже знайшли свій відгук у обласній Стратегії-2020, – сказала Любов Спірідонова.

Також депутати від студентства обрали заступників свого голови, а парламентські комітети заплановано сформувати протягом найближчих днів. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 18:20 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація