Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обрано нового посередника між студентством і обласною владою Роздрукувати

Нового голову Студентського парламенту Вінниччини (СПВ) обрали 11 жовтня під час першої сесії СПВ третього скликання. Ним став студент Вінницького торговельно-економічного інституту Роман Молдован. З-поміж 59 присутніх депутатів Студпарламенту довіру четвертокурснику ВТЕІ КНТЕУ висловив 31 депутат.

Присутній на заході голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк привітав новообраного очільника та запевнив у своїй підтримці ініціатив студентства Вінниччини:

– Я бажаю наснаги і активної роботи в напрямі реалізації передвиборчих програм усіх 5-ти кандидатів і, зокрема, переможця. Усі напрацювання багаті на ідеї, я для себе врахував чимало пропозицій. Ви завзято розробляєте нові підходи, що особливо актуально у період формування Стратегії розвитку області до 2020 року. Вінниччині вдалося започаткувати новий для держави формат розробки цього документу і, залучивши до процесу кожну територіальну громаду, прислухатись до потреб громадян. Дослуховуємося ми і до думки студентства. Адже ви не тільки майбутнє України, ви – її сьогодення, – сказав Сергій Татусяк.

В передвиборчих програмах кандидати озвучували необхідність налагодження зв’язків із міжнародними студентськими організаціями. Сергій Татусяк обіцяв усіляко сприяти розвитку євроінтеграційних ініціатив, а також висловив надію на якісний формат співпраці в самому регіоні, адже парламент вже має базу, здобуту за попередні два роки:

– Ви матимете можливість постійно спілкуватися із депутатським корпусом, отримаєте інструменти для вирішення багатьох питань з буденного студентського життя. Від вас багато залежить. Я сподіваюся на плідну співпрацю, – підсумував голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

Присутня на заході заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова також запевнила у підтримці студентських ініціатив:

– Студентство Вінниччини, – а це 62 тисяч осіб, – може розраховувати на підтримку обласної влади. А всі ваші напрацювання з 2010 року уже знайшли свій відгук у обласній Стратегії-2020, – сказала Любов Спірідонова.

Також депутати від студентства обрали заступників свого голови, а парламентські комітети заплановано сформувати протягом найближчих днів. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 18:20 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація