15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині відкрито ще одну філію центру «Обрій» Роздрукувати

25 травня у смт Вапнярка Томашпільського району відбулось урочисте відкриття філії комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Символічну червону стрічку перерізали голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталія Заболотна, директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Світлана Демко, президент Міжнародної Благодійної фундації «Світло Миру» Наталія Скала.

На свято також завітали народний депутат України Іван Спориш, керівники районної влади, отримувачі послуг і працівники філій центру «Обрій», їхні рідні та представники місцевої громади.

Звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив:

– Нинішня подія – це наступний крок, здійснений у Томашпільському районі щодо інтеграції діток, які мають обмежені можливості, у навчання, у життя, у цивілізований світ. Я дуже радий, що десять років тому нам вдалося своїми силами і власними ресурсами створити перший в Україні  центр у селі Гнаткові Томашкільського району, який  сьогодні продовжує успішно функціонувати. І всі ці роки я глибоко переконаний, що проблемами дітей з функціональними обмеженнями в першу чергу має займатися держава. Тому я підтримую пропозицію, що для потреб таких діток потрібно розробляти державну програму, і тоді нам буде легше відчувати, що ми всі разом робимо спільну добру справу.

Анатолій Олійник висловив щиру вдячність працівникам Вінницького обласного центру «Обрій» та Гнатківської філії за їхню щоденну копітку працю, а також особливу подяку президенту Міжнародної Благодійної фундації «Світло Миру» Наталії Скалі, яка впродовж багатьох років здійснює підтримку цих закладів. Він висловив сподівання, що до цієї благородної місії доєднаються й інші благодійники, а у новоствореному закладі зможуть отримувати послуги діти і молодь з інших районів області, прилеглих до Вапнярки.

Також голова обласної Ради вручив диплом керівникам району за перемогу в 13-му обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, які були розробниками проекту «Наші мрії». Кошти, виділені на реалізацію цього проекту, будуть використані на придбання автобуса для підвозу отримувачів послуг до закладів.

Після привітань всіх гостей та запрошених і концертної програми, яку продемонстрували вихованці центру, присутні мали можливість оглянути кабінети й оцінити умови, створені для відвідувачів філії центру «Обрій». 

 

 

Повернутись Створено: 25 травня 2016 року, 18:16 Переглядів: 2931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація