23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відкрито ще одну філію центру «Обрій» Роздрукувати

25 травня у смт Вапнярка Томашпільського району відбулось урочисте відкриття філії комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Символічну червону стрічку перерізали голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталія Заболотна, директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Світлана Демко, президент Міжнародної Благодійної фундації «Світло Миру» Наталія Скала.

На свято також завітали народний депутат України Іван Спориш, керівники районної влади, отримувачі послуг і працівники філій центру «Обрій», їхні рідні та представники місцевої громади.

Звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив:

– Нинішня подія – це наступний крок, здійснений у Томашпільському районі щодо інтеграції діток, які мають обмежені можливості, у навчання, у життя, у цивілізований світ. Я дуже радий, що десять років тому нам вдалося своїми силами і власними ресурсами створити перший в Україні  центр у селі Гнаткові Томашкільського району, який  сьогодні продовжує успішно функціонувати. І всі ці роки я глибоко переконаний, що проблемами дітей з функціональними обмеженнями в першу чергу має займатися держава. Тому я підтримую пропозицію, що для потреб таких діток потрібно розробляти державну програму, і тоді нам буде легше відчувати, що ми всі разом робимо спільну добру справу.

Анатолій Олійник висловив щиру вдячність працівникам Вінницького обласного центру «Обрій» та Гнатківської філії за їхню щоденну копітку працю, а також особливу подяку президенту Міжнародної Благодійної фундації «Світло Миру» Наталії Скалі, яка впродовж багатьох років здійснює підтримку цих закладів. Він висловив сподівання, що до цієї благородної місії доєднаються й інші благодійники, а у новоствореному закладі зможуть отримувати послуги діти і молодь з інших районів області, прилеглих до Вапнярки.

Також голова обласної Ради вручив диплом керівникам району за перемогу в 13-му обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, які були розробниками проекту «Наші мрії». Кошти, виділені на реалізацію цього проекту, будуть використані на придбання автобуса для підвозу отримувачів послуг до закладів.

Після привітань всіх гостей та запрошених і концертної програми, яку продемонстрували вихованці центру, присутні мали можливість оглянути кабінети й оцінити умови, створені для відвідувачів філії центру «Обрій». 

 

 

Повернутись Створено: 25 травня 2016 року, 18:16 Переглядів: 2414

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація