Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обжинки Роздрукувати

Піщанські хлібороби підбили підсумки жнив

Аграрії Піщанського району одні з перших на Вінниччині завершили збирання ранніх зернових. З цієї нагоди 7 серпня у селі Чорномин відбулася підсумкова нарада за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, голови Піщанської районної ради Івана Плахотного, голови райдержадміністрації Світлани Жердецької, керівників сільгосппідприємств району.

Сергій Татусяк привітав хліборобів Піщанщини з обжинками від імені депутатського корпусу обласної Ради та голови облдержадміністрації Миколи Джиги.
− Вельмишановні, високоповажні хлібороби, сьогоднішні обжинки − це перемога. Перемога сотень, тисяч людей, які посіяли, виростили, зібрали і завезли в сховища урожай. Але ваша перемога буде повною, якщо вдасться продати зерно за високу, достойну ціну, − звернувся до присутніх голова облради.
На думку голови, після збирання врожаю перед керівниками агрофірм та місцевою владою постає завдання розрахуватися із селянами за паї достойною платнею, а також закласти добру основу під майбутній врожай. Також Сергій Пилипович звернув увагу керівників району на те, щоб вони разом з аграріями працювали у напрямку активного застосування новітніх технологій під час вирощування сільськогосподарських культур.
− Ми можемо і мусимо мати більші врожаї з наших плодючих земель Урожайність 30-35 центнерів з гектара − це не досягнення, 50-60 − ось показник урожайності, − зауважив С.Татусяк.
Разом з керівниками району голова облради вручив кращим сільськогосподарським підприємствам та працівникам Піщанщини Почесні грамоти та подарував комплекти 4-томника «Україна: хронологія розвитку».

 

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2483

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація