Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обжинки Роздрукувати

Піщанські хлібороби підбили підсумки жнив

Аграрії Піщанського району одні з перших на Вінниччині завершили збирання ранніх зернових. З цієї нагоди 7 серпня у селі Чорномин відбулася підсумкова нарада за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, голови Піщанської районної ради Івана Плахотного, голови райдержадміністрації Світлани Жердецької, керівників сільгосппідприємств району.

Сергій Татусяк привітав хліборобів Піщанщини з обжинками від імені депутатського корпусу обласної Ради та голови облдержадміністрації Миколи Джиги.
− Вельмишановні, високоповажні хлібороби, сьогоднішні обжинки − це перемога. Перемога сотень, тисяч людей, які посіяли, виростили, зібрали і завезли в сховища урожай. Але ваша перемога буде повною, якщо вдасться продати зерно за високу, достойну ціну, − звернувся до присутніх голова облради.
На думку голови, після збирання врожаю перед керівниками агрофірм та місцевою владою постає завдання розрахуватися із селянами за паї достойною платнею, а також закласти добру основу під майбутній врожай. Також Сергій Пилипович звернув увагу керівників району на те, щоб вони разом з аграріями працювали у напрямку активного застосування новітніх технологій під час вирощування сільськогосподарських культур.
− Ми можемо і мусимо мати більші врожаї з наших плодючих земель Урожайність 30-35 центнерів з гектара − це не досягнення, 50-60 − ось показник урожайності, − зауважив С.Татусяк.
Разом з керівниками району голова облради вручив кращим сільськогосподарським підприємствам та працівникам Піщанщини Почесні грамоти та подарував комплекти 4-томника «Україна: хронологія розвитку».

 

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація