Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очаківські “морські котики” висловили подяку обласній Раді за підтримку своїх бійців Роздрукувати

12 вересня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з представниками спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яких ще називають “морські котики”. Українські військовослужбовці вручили подяку командира військової частини А1594 керівництву обласної Ради за “закупівлю 20-ти одиниць бронежилетів, які використовуються підрозділами частини у зоні проведення АТО”.

Очільник обласної Ради обговорив із військовослужбовцями ситуацію, що склалася у зоні АТО на сході країни, проблеми і потреби українських вояків. Домовлено про подальшу підтримку військової частини Військово-Морських Сил Збройних Сил України керівництвом Вінницької обласної Ради з метою забезпечення українських воїнів усім найнеобхіднішим.

Командування та особовий склад військової частини висловили також вдячність Вінницькій обласній Раді, управлінню спільної комунальної власності Вінницької області, комунальному підприємству “Вінницяоблводоканал” за купівлю 20-ти одиниць бронежилетів для бійців частини. Детальніше за посиланням:  http://www.vinrada.gov.ua/vinnicka-oblasna-rada-prodovzhue-dopomagati-zbrojnim-silam-ukraini.htm.

Повернутись Створено: 12 вересня 2014 року, 19:15 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація