23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільник обласної Ради ознайомився із діяльністю закладів охорони здоров’я у Крижополі Роздрукувати

26 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко під час своєї робочої поїздки до Крижополя відвідав заклади охорони здоров’я.

Керівник обласної Ради завітав до Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування, де ознайомився із діяльністю колективу і станом матеріально-технічної бази закладу. Зокрема, Сергій Свитко спільно із головою Крижопільської районної ради Анатолієм Стратієвським оглянули дитяче, пологове, реанімаційне, хірургічне та інші відділення лікарні, в якій обслуговуються жителі Крижопільського і Піщанського районів.

Головний лікар закладу Валерій Рузяк поінформував керівників області і району про роботу закладу та проблемі питання. Серед проблем можна виокремити такі: високі тарифи на комунальні послуги, невідкладна потреба у реконструкції котельні, несправедливі щодо пацієнтів норми дієтичного харчування, утверджені Наказом Міністерства охорони здоров’я України, відсутність доплат лікарям закладу, тощо. Так, близько 80% коштів бюджету лікарні витрачається на заробітну плату працівникам та оплату за комунальні послуги.

Крім того, Сергій Свитко відвідав комунальну установу - Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги та обласний комунальний заклад – Крижопільську туберкульозну лікарню. В зазначених закладах очільник обласної Ради також оглянув приміщення та ознайомився із існуючими проблемами, які будуть вивчені і розглянуті з метою їхнього позитивного вирішення. 

Повернутись Створено: 27 травня 2015 року, 16:36 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація