Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очільник обласної Ради привітав зі святом останнього дзвоника школярів Буднянської спеціальної школи-інтернату Роздрукувати

29 травня на свято останнього дзвоника голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав ще одну школу у селі Будне Шаргородського району – спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, яка є комунальним закладом обласної Ради.

Цього ж дня Сергій Свитко разом із іншими посадовцями області та району завітав до місцевої середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Вперше у зазначеному селі були такі поважні гості, які прибули, щоб привітати вчителів, школярів і їхніх батьків зі святом останнього дзвоника. 

Перед колективом і школярами зі словами вітання виступили представники обласної і районної влади. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав колектив і школярів Буднянської спеціальної школи-інтернату зі святом.

- Для вас шановні школярі, особливо випускники, сьогодні особливий день – він незабутній. Як перший, так і останній дзвоник ми згадуємо та пам’ятаємо усе життя. Ви прощаєтеся із своїми друзями, вчителями, з дружньою родиною. Я щиро бажаю вам гарної і щасливої долі, нехай кожному із вас сприяє успіх. У кожного із вас непроста доля, але Господь Бог випробовує найбільше тих, кого любить. З вами завжди перебуває Господь Бог – пам’ятайте про це. Але і від вас потребується важка праця, щоб бути успішними. Потрібно мати мету, мріяти, працювати і ви здобудете успіх. Українській державі потрібні розумні, сміливі, впевнені у собі молоді люди. Ви народилися уже в незалежній Україні. Тому, я переконаний, що ви будете окрасою і славою нашої держави, - сказав Сергій Свитко.

Голова обласної Ради вручив почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації директору, викладачам і вихователям школи за плідну працю і успіхи у навчанні дітей. Випускникам закладу вручили свідоцтва про закінчення школи. Вихованцям школи також було передано подарунки. У свою чергу колектив школи подарував Сергію Свитку на згадку картину із державною і національною символікою, вишиту бісером. 

Цього року у школі є 10 випускників. Основне приміщення школи розміщене у колишньому панському маєтку, що добре зберігся з 1910 року. В школі навчається 78 дітей. Зазначаємо, що заклад фінансується з обласного бюджету і має чудові умови для навчання, виховання та розвитку дітей. Головний напрям діяльності колективу – підготовка дітей до життя у соціумі, для цього адаптовані навчально-виховні програми та побут школи.

Очільник обласної Ради спільно з представниками місцевої влади ознайомився із матеріально-технічним станом закладу, методами навчання і виховання дітей. Було оглянуто приміщення, де навчаються і живуть дітки, майстерні та інші приміщення школи.

Згодом відбулося спілкування Сергія Свитка із колективами шкіл і жителями села. Керівнику обласної Ради ставили запитання, обговорювали існуючі проблеми в населеному пункті. Серед них: відсутність якісної дороги у село та регулярного автобусного сполучення, заміна вікон у школах, тощо. Згадали і за актуальне питання об’єднання територіальних громад. Жителі села висловили побоювання, щоб не виявилося так, що реформа призведе до укрупнення і в підсумку, матиме наслідки, як у радянські часи. Зокрема, коли існувала центральна садиба і бригадні села, які занепадали та вимирали. Сергій Свитко наголосив, що думка громади в процесі об’єднання територіальних громад має бути визначальною і він підтримуватиме вибір жителів Вінниччини. Усі ж проблемні питання, озвучені на зустрічі із активом села Будного Шаргородського району, будуть розглянуті керівництвом області з метою їх подальшого позитивного вирішення.

Повернутись Створено: 30 травня 2015 року, 10:56 Переглядів: 1641

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація