23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільник обласної Ради Сергій Свитко направив звернення керівникам держави щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко направив звернення Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-Міністру України Арсенію Яценюку та Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко скерував зазначене звернення і рекомендації учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” до керівників української держави з метою врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій, захисту здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого шкідливими викидами Ладижинської ТЕС, забезпечення охорони природного навколишнього середовища.

У зверненні Сергій Свитко просить підтримати рекомендації учасників зазначеного вище круглого столу, дати доручення відповідним державним структурам для їх вивчення та врахування при підготовці внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, нових Законів України.

Нагадуємо, що 23 липня цього року в Ладижині під головуванням заступника голови обласної Ради Наталії Солейко відбулось виїзне засідання круглого столу на тему: «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій», в ході проведення якого було висловлено занепокоєння впливом шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля та здоров’я людей.  Заслухавши та обговоривши проблеми щодо стану екологічної безпеки в місті Ладижині, прилеглих до нього територій та впливу шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля і здоров’я людей, учасники круглого столу підготували низку пропозицій щодо покращення стану довкілля.

Крім того, було підготовлено проект рішення чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання “Про стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій”. Проте, зазначений проект рішення не набрав необхідної кількості голосів депутатів обласної Ради під час голосування на засіданні чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради, що відбулося 29 вересня цього року. Зокрема, за це важливе рішення для життя і здоров’я мешканців Ладижина і прилеглих до нього населених пунктів, яке б сприяло врегулюванні зазначеної проблеми, не проголосували такі депутати: Аксельрод Р.Б., Барецький В.І., Бойчук І.А., Буяльський С.В., Волошин В.А., Смотрич С.Г., Струсевич О.П., Форманюк М.В., Спірідонова Л.М.

Детальніше з рекомендаціями учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” можна ознайомитись за посиланням.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2015 року, 18:25 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація