Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Очільник обласної Ради Сергій Свитко направив звернення керівникам держави щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко направив звернення Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-Міністру України Арсенію Яценюку та Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко скерував зазначене звернення і рекомендації учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” до керівників української держави з метою врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій, захисту здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого шкідливими викидами Ладижинської ТЕС, забезпечення охорони природного навколишнього середовища.

У зверненні Сергій Свитко просить підтримати рекомендації учасників зазначеного вище круглого столу, дати доручення відповідним державним структурам для їх вивчення та врахування при підготовці внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, нових Законів України.

Нагадуємо, що 23 липня цього року в Ладижині під головуванням заступника голови обласної Ради Наталії Солейко відбулось виїзне засідання круглого столу на тему: «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій», в ході проведення якого було висловлено занепокоєння впливом шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля та здоров’я людей.  Заслухавши та обговоривши проблеми щодо стану екологічної безпеки в місті Ладижині, прилеглих до нього територій та впливу шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля і здоров’я людей, учасники круглого столу підготували низку пропозицій щодо покращення стану довкілля.

Крім того, було підготовлено проект рішення чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання “Про стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій”. Проте, зазначений проект рішення не набрав необхідної кількості голосів депутатів обласної Ради під час голосування на засіданні чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради, що відбулося 29 вересня цього року. Зокрема, за це важливе рішення для життя і здоров’я мешканців Ладижина і прилеглих до нього населених пунктів, яке б сприяло врегулюванні зазначеної проблеми, не проголосували такі депутати: Аксельрод Р.Б., Барецький В.І., Бойчук І.А., Буяльський С.В., Волошин В.А., Смотрич С.Г., Струсевич О.П., Форманюк М.В., Спірідонова Л.М.

Детальніше з рекомендаціями учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” можна ознайомитись за посиланням.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2015 року, 18:25 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація