Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільник обласної Ради Сергій Свитко направив звернення керівникам держави щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко направив звернення Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-Міністру України Арсенію Яценюку та Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману щодо врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко скерував зазначене звернення і рекомендації учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” до керівників української держави з метою врегулювання проблем екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій, захисту здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого шкідливими викидами Ладижинської ТЕС, забезпечення охорони природного навколишнього середовища.

У зверненні Сергій Свитко просить підтримати рекомендації учасників зазначеного вище круглого столу, дати доручення відповідним державним структурам для їх вивчення та врахування при підготовці внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, нових Законів України.

Нагадуємо, що 23 липня цього року в Ладижині під головуванням заступника голови обласної Ради Наталії Солейко відбулось виїзне засідання круглого столу на тему: «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій», в ході проведення якого було висловлено занепокоєння впливом шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля та здоров’я людей.  Заслухавши та обговоривши проблеми щодо стану екологічної безпеки в місті Ладижині, прилеглих до нього територій та впливу шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля і здоров’я людей, учасники круглого столу підготували низку пропозицій щодо покращення стану довкілля.

Крім того, було підготовлено проект рішення чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання “Про стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій”. Проте, зазначений проект рішення не набрав необхідної кількості голосів депутатів обласної Ради під час голосування на засіданні чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради, що відбулося 29 вересня цього року. Зокрема, за це важливе рішення для життя і здоров’я мешканців Ладижина і прилеглих до нього населених пунктів, яке б сприяло врегулюванні зазначеної проблеми, не проголосували такі депутати: Аксельрод Р.Б., Барецький В.І., Бойчук І.А., Буяльський С.В., Волошин В.А., Смотрич С.Г., Струсевич О.П., Форманюк М.В., Спірідонова Л.М.

Детальніше з рекомендаціями учасників круглого столу „Стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього  територій” можна ознайомитись за посиланням.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2015 року, 18:25 Переглядів: 1258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація