Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Очільник обласної Ради Сергій Свитко обговорив із керівником Лодзинського воєводства перспективи співпраці Роздрукувати

14 жовтня у місті Лодзь Республіки Польща відбулася зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка із воєводою Лодзинського воєводства Йолантою Хеумінською. Під час зустрічі було обговорено перспективи поглиблення співробітництва Вінницької області із Лодзинським воєводством. З моменту підписання угоди у 2007 році між Вінницькою областю та Лодзинським воєводством – це перша зустріч такого рівня.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував пані воєводі, а в її особі всьому польському народу за ту підтримку, яка надається Урядом Польщі і простими поляками Україні та її громадянам. Спілкуючись із очільницею воєводства Сергій Свитко наголосив, що Вінниччину цікавить досвід Польщі з розвитку енергозберігаючих технологій і переробки сміття. Ці теми є актуальним для області в сучасних умовах. Крім того, підкреслено необхідність підписання угод про співпрацю між адміністративно-територіальними одиницями Вінницької області і Лодзинського воєводства.

В свою чергу, очільниця Лодзинського воєводства Йоланта Хеумінська запевнила представників делегації Вінницької області у тому, що Президент і Уряд Польської Республіки підтримуватимуть і надалі Україну в боротьбі за її незалежність і цілісність, сприятимуть у реалізації прагнення українців стати повноправним членом ЄС.

За підсумками зустрічі, українська і польська сторони домовилися про поглиблення співробітництва між територіальними громадами Вінниччини і Лодзинського воєводства, зокрема, в написанні і реалізації спільних грантових проектів та програм у галузях: освіти, культури, спорту, реформування органів місцевого самоврядування.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив сподівання, що цей візит сприятиме розвитку відносин у різних сферах діяльності між регіонами України і Польщі, а також запросив пані Йоланту Хеумінську з офіційним візитом до Вінницької області. Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами.

В рамках візиту до Лодзинського воєводства члени вінницької делегації відвідали Технопарк міста Лодзь, підприємства “Centrum Energii Wiatrowej” (Центр вітрової енергії) та “Dalkia Polska”, які викликали великий інтерес у вінницьких самоврядців.

Довідка: 2 грудня 1991 р. Республіка Польща першою у світі офіційно визнала державну незалежність України. Польща є найбільшим торговельним партнером України серед країн Центрально-Східної Європи та займає за результатами 7 місяців 2014 року четверте місце. Зовнішньоторговельний оборот Вінницької області з Польщею за І півріччя 2014 року  склав 45 млн.362 тис. дол. Обсяги експорту товарів становили 31 млн. 322 тис.дол., а імпорту – 14 млн.40 тис.дол. Порівняно з І півріччям 2013р. експорт зріс на 32,5%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становить 17,3 млн.дол., що засвідчує перевагу експортних операцій над імпортними.

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 13:08 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація