23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільник обласної Ради Сергій Свитко обговорив із керівником Лодзинського воєводства перспективи співпраці Роздрукувати

14 жовтня у місті Лодзь Республіки Польща відбулася зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка із воєводою Лодзинського воєводства Йолантою Хеумінською. Під час зустрічі було обговорено перспективи поглиблення співробітництва Вінницької області із Лодзинським воєводством. З моменту підписання угоди у 2007 році між Вінницькою областю та Лодзинським воєводством – це перша зустріч такого рівня.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував пані воєводі, а в її особі всьому польському народу за ту підтримку, яка надається Урядом Польщі і простими поляками Україні та її громадянам. Спілкуючись із очільницею воєводства Сергій Свитко наголосив, що Вінниччину цікавить досвід Польщі з розвитку енергозберігаючих технологій і переробки сміття. Ці теми є актуальним для області в сучасних умовах. Крім того, підкреслено необхідність підписання угод про співпрацю між адміністративно-територіальними одиницями Вінницької області і Лодзинського воєводства.

В свою чергу, очільниця Лодзинського воєводства Йоланта Хеумінська запевнила представників делегації Вінницької області у тому, що Президент і Уряд Польської Республіки підтримуватимуть і надалі Україну в боротьбі за її незалежність і цілісність, сприятимуть у реалізації прагнення українців стати повноправним членом ЄС.

За підсумками зустрічі, українська і польська сторони домовилися про поглиблення співробітництва між територіальними громадами Вінниччини і Лодзинського воєводства, зокрема, в написанні і реалізації спільних грантових проектів та програм у галузях: освіти, культури, спорту, реформування органів місцевого самоврядування.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив сподівання, що цей візит сприятиме розвитку відносин у різних сферах діяльності між регіонами України і Польщі, а також запросив пані Йоланту Хеумінську з офіційним візитом до Вінницької області. Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами.

В рамках візиту до Лодзинського воєводства члени вінницької делегації відвідали Технопарк міста Лодзь, підприємства “Centrum Energii Wiatrowej” (Центр вітрової енергії) та “Dalkia Polska”, які викликали великий інтерес у вінницьких самоврядців.

Довідка: 2 грудня 1991 р. Республіка Польща першою у світі офіційно визнала державну незалежність України. Польща є найбільшим торговельним партнером України серед країн Центрально-Східної Європи та займає за результатами 7 місяців 2014 року четверте місце. Зовнішньоторговельний оборот Вінницької області з Польщею за І півріччя 2014 року  склав 45 млн.362 тис. дол. Обсяги експорту товарів становили 31 млн. 322 тис.дол., а імпорту – 14 млн.40 тис.дол. Порівняно з І півріччям 2013р. експорт зріс на 32,5%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становить 17,3 млн.дол., що засвідчує перевагу експортних операцій над імпортними.

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 13:08 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація