23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільник обласної Ради звернувся до голови облдержадміністрації з проханням дати оцінку діям директора Департаменту охорони здоров’я Тетяни Бабій Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Анатолія Олійника з проханням дати оцінку діям директора Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Тетяни Бабій та розглянути питання щодо відповідності її займаній посаді.

Сергій Свитко так прокоментував свій крок: “З метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Вінницькій області, я скерував звернення керівнику виконавчої гілки влади, щоб дати оцінку діям директора Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Тетяні Бабій. Як відомо, 27 жовтня цього року заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації Павло Лесик представив трудовому колективу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового керівника – Віктора Власюка, екс-головного лікаря цього закладу, законність звільнення якого визнано Вищим спеціалізованим судом України. Однак, Департамент охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА, ігноруючи Статут Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, у відповідності до якого цей заклад є в підпорядкуванні обласної Ради, визнає Віктора Власюка головним лікарем. І це незважаючи на те, що головним лікарем Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи призначено Валентина Фіщука, який досі виконує зазначені обов’язки.

Крім того, Сергій Свитко підкреслив: “Таким чином, незважаючи на законні рішення українських судів, керівник структурного підрозділу облдержадміністрації досі визнає головним лікарем Вінницького МСЕК Віктора Власюка, й ігнорує тим самим вимоги чинного законодавства. Хочу підкреслити, що рішення про передачу до державної власності цього закладу Вінницькою обласної Радою, як того вимагає чинне законодавство, не ухвалювалося. Такі дії посадових осіб виконавчої влади області розцінюю як рейдерство. Посадові особи за вчинені дії мають нести відповідальність. Як голова обласної Ради, на підставі неодноразових звернень громадськості області, яка обурена цим свавіллям, вимагатиму відставки Тетяни Бабій із займаної посади, яка ігнорує вимоги чинного законодавства і збурює громаду області на протистояння”.  

Варто зазначити, що 24 жовтня 2014 року державним реєстратором зареєстровано номер запису 11741050011008720 Положення про обласний Центр медико-соціальної експертизи, затверджений начальником управління охорони здоров'я обласної держадміністрації Чорним В.М. від 28 грудня 1993 року та Положення про Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи (нова редакція), затверджений директором Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Бабій Т.Ф. від 15 жовтня 2014 року і погоджений директором Департаменту медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України Хотіною О.Г. від 15 жовтня 2014 року, як державна установа. Відповідне звернення голови обласної Ради Сергія Свитка також було направлено виконувачу обов’язків Міністра охорони здоров’я України Лазоришенцю В.В. з проханям надати оціку діям директора Департамету медичної допомоги МОЗ України Хотіної О.Г.

Вінницька обласна Рада не ухвалювала рішення про передачу до державної власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, як це передбачено статтею 5 Закону України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”.

Повернутись Створено: 19 листопада 2014 року, 18:40 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація