23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області і міста вручили почесні грамоти вінничанам - ветеранам Другої світової війни Роздрукувати

9 травня на честь 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з нагоди Дня Перемоги у фойє Вінницької міської ради відбулася урочиста церемонія  нагородження вінничан – ветеранів цієї кровопролитної війни.


Участь у заході взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов. Керівники області і міста виступили зі словами вітання з нагоди ювілейного Дня Перемоги, побажали ветеранам міцного здоров’я, добра, миру в країні та Божого благословення. На адресу ветеранів: полеглих і живих, лунали слова шани і вдячності за здобуту перемогу над нацизмом, вигнання німецьких окупантів із української землі.

- Друга світова війна - це великі руїни міст та сіл, зламані долі мільйонів людей, це десятки мільйонів загиблих на полях війни і в тилу. Шановні ветерани – ми сьогодні завдячуємо Вам у тому, що протягом 69-ти років на нашій українській землі був мир. Кілька українських поколінь виросло під мирним небом. На жаль, в нашій домівці знову війна. Ця війна прийшла не із Заходу, а зі Сходу. Тому нове покоління молоді, яке виросло у незалежній державі, зі зброєю у руках захищає сьогодні незалежність і територіальну цілісність України. Ваша звитяга та Ваш подвиг є прикладом, як потрібно боротися за волю і незалежність свого народу. Ми схиляємо голови перед тими героями, які загинули в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Ми схиляємо голови перед Вами – шановні ветерани. Нехай Господь дарує Вам здоров’я, довголіття, добро і благополуччя. Нехай Господь Бог дарує мир нашому благословенному українському народу. Слава Україні!, - сказав Сергій Свитко.

Ветеранів нагородили Почесними грамотами Вінницької міської ради, грошовими преміями та квітами. Крім того, захід був наповнений тематичними виступами і піснями, а на площі перед міською радою усі охочі мали змогу оглянути історичну виставку, присвячену 70-річчю перемоги над нацизмом, зокрема, на Вінниччині.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2015 року, 23:43 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація