Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Очільники області обговорили із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща питання співробітництва Роздрукувати

16 травня у День Європи в Україні, керівники області провели зустріч з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, під час якої було обговорено питання суспільно-політичної і економічної ситуації в українській державі, поглиблення співробітництва області та воєводства у різних галузях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустріли польських друзів: віце-маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Яна Мачков’яка та секретаря Сьвєнтокшиського воєводства Бернарда Антоса. В ході зустрічі йшлося про поглиблення економічного і гуманітарного співробітництва між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством, продовження співпраці на рівні територіальних громад.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував економічну і політичну ситуацію в країні і області зокрема, окреслив напрями можливої співпраці. Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як передав вітання від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса керівникам області і у свою чергу зазначив: “Керівники, які є при владі у Вінницькій області є нашими друзями. Ми сподіваємося, що ваш регіон буде розвиватися і надалі. Ми раді, що зустрічаємо День Європи разом із вами. Тішимося з того, що слово Європа має для жителів Вінниччини особливий зміст. Я переконаний, що європейські цінності є у ваших серцях. Бажаю, щоб кроки української держави у напрямі євроінтеграції були успішними. Тоді і наша співпраця у структурах ЄС буде набагато результативнішою”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників воєводства з візитом на Вінниччину, подякував їм за участь у святкуванні Дня Європи в Україні спільно з місцевою владою і громадою.

- Хочу наголосити, що для нас дуже важлива дружба і співпраця із польським народом, особливо у цей непростий для України час. У нас є така поговірка, що товариш пізнається у біді. Сьогодні я переконаний, саме Польща є нашим другом номер один. Для нас важливий досвід Польщі в побудові демократичної держави і народовладдя. В Україні сьогодні робляться перші кроки щодо децентралізації влади, і нам важливий ваш досвід у цьому питанні також. Адже польська модель побудови влади, на мою думку, є придатною для України. Ми переконалися, що наші орієнтири на розбудову моделі демократичної європейської держави за прикладом Польщі, Румунії, Швейцарії, Швеції та інших країн, з представниками яких ми спілкувалися вчора на міжнародному круглому столі є правильними. Тому ми ще раз переконалися, що крокуємо вірною дорогою, - сказав Сергій Свитко.

Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як також закликав керівників області вчитися не тільки на позитивному досвіді польської держави у напрямі проведення реформ, а і враховувати усі існуючі недоліки.

Очільник обласної Ради подякував також польській стороні, зокрема, секретарю Сьвєнтокшиського воєводства Бернарду Антосу за участь у Міжнародному круглому столі “Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості”, який відбувся 15 травня у місці Вінниці. Наприкінці зустрічі сторони традиційно здійснили обмін подарунками.

Повернутись Створено: 16 травня 2015 року, 13:50 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація