Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільники області обговорили із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща питання співробітництва Роздрукувати

16 травня у День Європи в Україні, керівники області провели зустріч з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, під час якої було обговорено питання суспільно-політичної і економічної ситуації в українській державі, поглиблення співробітництва області та воєводства у різних галузях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустріли польських друзів: віце-маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Яна Мачков’яка та секретаря Сьвєнтокшиського воєводства Бернарда Антоса. В ході зустрічі йшлося про поглиблення економічного і гуманітарного співробітництва між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством, продовження співпраці на рівні територіальних громад.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував економічну і політичну ситуацію в країні і області зокрема, окреслив напрями можливої співпраці. Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як передав вітання від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса керівникам області і у свою чергу зазначив: “Керівники, які є при владі у Вінницькій області є нашими друзями. Ми сподіваємося, що ваш регіон буде розвиватися і надалі. Ми раді, що зустрічаємо День Європи разом із вами. Тішимося з того, що слово Європа має для жителів Вінниччини особливий зміст. Я переконаний, що європейські цінності є у ваших серцях. Бажаю, щоб кроки української держави у напрямі євроінтеграції були успішними. Тоді і наша співпраця у структурах ЄС буде набагато результативнішою”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників воєводства з візитом на Вінниччину, подякував їм за участь у святкуванні Дня Європи в Україні спільно з місцевою владою і громадою.

- Хочу наголосити, що для нас дуже важлива дружба і співпраця із польським народом, особливо у цей непростий для України час. У нас є така поговірка, що товариш пізнається у біді. Сьогодні я переконаний, саме Польща є нашим другом номер один. Для нас важливий досвід Польщі в побудові демократичної держави і народовладдя. В Україні сьогодні робляться перші кроки щодо децентралізації влади, і нам важливий ваш досвід у цьому питанні також. Адже польська модель побудови влади, на мою думку, є придатною для України. Ми переконалися, що наші орієнтири на розбудову моделі демократичної європейської держави за прикладом Польщі, Румунії, Швейцарії, Швеції та інших країн, з представниками яких ми спілкувалися вчора на міжнародному круглому столі є правильними. Тому ми ще раз переконалися, що крокуємо вірною дорогою, - сказав Сергій Свитко.

Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як також закликав керівників області вчитися не тільки на позитивному досвіді польської держави у напрямі проведення реформ, а і враховувати усі існуючі недоліки.

Очільник обласної Ради подякував також польській стороні, зокрема, секретарю Сьвєнтокшиського воєводства Бернарду Антосу за участь у Міжнародному круглому столі “Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості”, який відбувся 15 травня у місці Вінниці. Наприкінці зустрічі сторони традиційно здійснили обмін подарунками.

Повернутись Створено: 16 травня 2015 року, 13:50 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація