23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області обговорили із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща питання співробітництва Роздрукувати

16 травня у День Європи в Україні, керівники області провели зустріч з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, під час якої було обговорено питання суспільно-політичної і економічної ситуації в українській державі, поглиблення співробітництва області та воєводства у різних галузях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустріли польських друзів: віце-маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Яна Мачков’яка та секретаря Сьвєнтокшиського воєводства Бернарда Антоса. В ході зустрічі йшлося про поглиблення економічного і гуманітарного співробітництва між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством, продовження співпраці на рівні територіальних громад.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував економічну і політичну ситуацію в країні і області зокрема, окреслив напрями можливої співпраці. Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як передав вітання від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса керівникам області і у свою чергу зазначив: “Керівники, які є при владі у Вінницькій області є нашими друзями. Ми сподіваємося, що ваш регіон буде розвиватися і надалі. Ми раді, що зустрічаємо День Європи разом із вами. Тішимося з того, що слово Європа має для жителів Вінниччини особливий зміст. Я переконаний, що європейські цінності є у ваших серцях. Бажаю, щоб кроки української держави у напрямі євроінтеграції були успішними. Тоді і наша співпраця у структурах ЄС буде набагато результативнішою”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників воєводства з візитом на Вінниччину, подякував їм за участь у святкуванні Дня Європи в Україні спільно з місцевою владою і громадою.

- Хочу наголосити, що для нас дуже важлива дружба і співпраця із польським народом, особливо у цей непростий для України час. У нас є така поговірка, що товариш пізнається у біді. Сьогодні я переконаний, саме Польща є нашим другом номер один. Для нас важливий досвід Польщі в побудові демократичної держави і народовладдя. В Україні сьогодні робляться перші кроки щодо децентралізації влади, і нам важливий ваш досвід у цьому питанні також. Адже польська модель побудови влади, на мою думку, є придатною для України. Ми переконалися, що наші орієнтири на розбудову моделі демократичної європейської держави за прикладом Польщі, Румунії, Швейцарії, Швеції та інших країн, з представниками яких ми спілкувалися вчора на міжнародному круглому столі є правильними. Тому ми ще раз переконалися, що крокуємо вірною дорогою, - сказав Сергій Свитко.

Віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як також закликав керівників області вчитися не тільки на позитивному досвіді польської держави у напрямі проведення реформ, а і враховувати усі існуючі недоліки.

Очільник обласної Ради подякував також польській стороні, зокрема, секретарю Сьвєнтокшиського воєводства Бернарду Антосу за участь у Міжнародному круглому столі “Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості”, який відбувся 15 травня у місці Вінниці. Наприкінці зустрічі сторони традиційно здійснили обмін подарунками.

Повернутись Створено: 16 травня 2015 року, 13:50 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація