23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області обговорили шляхи співпраці з керівництвом Лодзинського агентства регіонального розвитку Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. В ході спілкування між очільниками нашого регіону та директора Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка було обговорено напрями подальшої співпраці в економічній галузі, використання інноваційних технологій та шляхи залучення іноземних інвестицій.

– Ми сьогодні приїхали, насамперед, з намірами в економічній співпраці, яка офіційно розпочалась 7 років тому, від моменту підписання договору про співробітництво. Ми налаштовані підтримувати бажання всебічно розвивати шляхи цієї співпраці і давати поради та рекомендації вінницьким бізнесменам у використанні інноваційних технологій та залучення іноземних інвестицій, – наголосив під час зустрічі директор Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислав Анджеяк.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував гостеві за візит і наголосив, що зараз Україна переживає непростий час, у який Польща демонструє нашій державі своє добросусідське ставлення та всебічну підтримку.

– Досвід вашої країни, її шлях у Європейський Союз є для нас неоціненним і ми хотіли би переймати його у різних напрямах діяльності. Надзвичайно великий інтерес для нашої області представляє ваш досвід щодо функціонування агентства регіонального розвитку. Ми розраховуємо на вашу підтримку у створенні відповідного агентства на Вінниччині, оскільки це – серйозний крок до інтеграції України у Євросоюз, – підкреслив Сергій Свитко.

– Ми дуже цінуємо дружбу між нашими народами, між територіальними громадами Вінницької області та Лодзинським воєводством і розраховуємо на динаміку та зміцнення стосунків в майбутньому, – підсумував голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 серпня 2014 року, 19:06 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація