Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Очільники області обговорили шляхи співпраці з керівництвом Лодзинського агентства регіонального розвитку Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. В ході спілкування між очільниками нашого регіону та директора Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка було обговорено напрями подальшої співпраці в економічній галузі, використання інноваційних технологій та шляхи залучення іноземних інвестицій.

– Ми сьогодні приїхали, насамперед, з намірами в економічній співпраці, яка офіційно розпочалась 7 років тому, від моменту підписання договору про співробітництво. Ми налаштовані підтримувати бажання всебічно розвивати шляхи цієї співпраці і давати поради та рекомендації вінницьким бізнесменам у використанні інноваційних технологій та залучення іноземних інвестицій, – наголосив під час зустрічі директор Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислав Анджеяк.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував гостеві за візит і наголосив, що зараз Україна переживає непростий час, у який Польща демонструє нашій державі своє добросусідське ставлення та всебічну підтримку.

– Досвід вашої країни, її шлях у Європейський Союз є для нас неоціненним і ми хотіли би переймати його у різних напрямах діяльності. Надзвичайно великий інтерес для нашої області представляє ваш досвід щодо функціонування агентства регіонального розвитку. Ми розраховуємо на вашу підтримку у створенні відповідного агентства на Вінниччині, оскільки це – серйозний крок до інтеграції України у Євросоюз, – підкреслив Сергій Свитко.

– Ми дуже цінуємо дружбу між нашими народами, між територіальними громадами Вінницької області та Лодзинським воєводством і розраховуємо на динаміку та зміцнення стосунків в майбутньому, – підсумував голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 серпня 2014 року, 19:06 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація