Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очільники області обговорили шляхи співпраці з керівництвом Лодзинського агентства регіонального розвитку Роздрукувати

21 серпня в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниця – бізнес в центрі України» відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польща. В ході спілкування між очільниками нашого регіону та директора Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка було обговорено напрями подальшої співпраці в економічній галузі, використання інноваційних технологій та шляхи залучення іноземних інвестицій.

– Ми сьогодні приїхали, насамперед, з намірами в економічній співпраці, яка офіційно розпочалась 7 років тому, від моменту підписання договору про співробітництво. Ми налаштовані підтримувати бажання всебічно розвивати шляхи цієї співпраці і давати поради та рекомендації вінницьким бізнесменам у використанні інноваційних технологій та залучення іноземних інвестицій, – наголосив під час зустрічі директор Лодзинського агентства регіонального розвитку Пшемислав Анджеяк.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував гостеві за візит і наголосив, що зараз Україна переживає непростий час, у який Польща демонструє нашій державі своє добросусідське ставлення та всебічну підтримку.

– Досвід вашої країни, її шлях у Європейський Союз є для нас неоціненним і ми хотіли би переймати його у різних напрямах діяльності. Надзвичайно великий інтерес для нашої області представляє ваш досвід щодо функціонування агентства регіонального розвитку. Ми розраховуємо на вашу підтримку у створенні відповідного агентства на Вінниччині, оскільки це – серйозний крок до інтеграції України у Євросоюз, – підкреслив Сергій Свитко.

– Ми дуже цінуємо дружбу між нашими народами, між територіальними громадами Вінницької області та Лодзинським воєводством і розраховуємо на динаміку та зміцнення стосунків в майбутньому, – підсумував голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 серпня 2014 року, 19:06 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація