Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільники області обговорили з представниками Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща аспекти соціально-економічного співробітництва Роздрукувати

4 вересня відбулась зустріч керівництва області з офіційною делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, в ході якої сторони обговорили різні аспекти співробітництва між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством.

Участь у зустрічі взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, посадовці ОДА. Польську сторону представляли депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства Кшиштоф Джєкан, координатор регіонального управління Сьвєнтокшиського воєводства Ришард Бялацкі, директор проектів і виробництва фірми “Intester” Марчін Димон.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував польським партнерам соціально-економічну ситуацію в області, підкреслив значення економічного потенціалу нашого краю, зокрема, у сфері агропромислового розвитку. Так, в області на 30%, в порівнянні із минулим роком, зросло виробництво харчової галузі, на 15-20% - сільськогосподарське виробництво.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща із візитом на Вінниччину та висловив сподівання, що участь делегації воєводства у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України” буде мати позитивні наслідки для розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною і Польщею, а також між двома дружніми регіонами.

 - У нас особливі стосунки між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща – вони дуже дружні і сердечні. Немає в історії такого прикладу, коли близько 60 років існувала б така дружба між двома регіонами України і Польщі. Наші стосунки різнопланові, зокрема, в сфері економіки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, агропромислового комплексу. Для нас дуже важливий ваш позитивний досвід, адже польська модель сьогодні є основою реформування в Україні в частині децентралізації влади. У нас чудова співпраця між окремими територіальними громадами Вінницької області і Сьвєнтокшиського воєводства. Ми сподіваємося на посилення і поглиблення цих стосунків між двома братніми народами – українським і польським, - наголосив Сергій Свитко.  

У свою чергу представники Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща підтвердили свої наміри у напрямі поглиблення співробітництва із Вінницькою областю з різних питань. Так, депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства  Кшиштоф Джєкан, що представляє бізнес, зокрема, виробників сільськогосподарської техніки, запропонував розглянути керівництву області спільну роботу у цьому напрямі.

Сторони традиційно висловили взаємну підтримку і обмінялися подарунками на згадку. Делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща в рамках офіційного візиту на Вінниччину візьме участь у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України”, що відбудеться 4 вересня у місті Вінниці.

Повернутись Створено: 4 вересня 2015 року, 11:16 Переглядів: 1094

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація