23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області обговорили з представниками Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща аспекти соціально-економічного співробітництва Роздрукувати

4 вересня відбулась зустріч керівництва області з офіційною делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, в ході якої сторони обговорили різні аспекти співробітництва між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством.

Участь у зустрічі взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, посадовці ОДА. Польську сторону представляли депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства Кшиштоф Джєкан, координатор регіонального управління Сьвєнтокшиського воєводства Ришард Бялацкі, директор проектів і виробництва фірми “Intester” Марчін Димон.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував польським партнерам соціально-економічну ситуацію в області, підкреслив значення економічного потенціалу нашого краю, зокрема, у сфері агропромислового розвитку. Так, в області на 30%, в порівнянні із минулим роком, зросло виробництво харчової галузі, на 15-20% - сільськогосподарське виробництво.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща із візитом на Вінниччину та висловив сподівання, що участь делегації воєводства у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України” буде мати позитивні наслідки для розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною і Польщею, а також між двома дружніми регіонами.

 - У нас особливі стосунки між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща – вони дуже дружні і сердечні. Немає в історії такого прикладу, коли близько 60 років існувала б така дружба між двома регіонами України і Польщі. Наші стосунки різнопланові, зокрема, в сфері економіки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, агропромислового комплексу. Для нас дуже важливий ваш позитивний досвід, адже польська модель сьогодні є основою реформування в Україні в частині децентралізації влади. У нас чудова співпраця між окремими територіальними громадами Вінницької області і Сьвєнтокшиського воєводства. Ми сподіваємося на посилення і поглиблення цих стосунків між двома братніми народами – українським і польським, - наголосив Сергій Свитко.  

У свою чергу представники Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща підтвердили свої наміри у напрямі поглиблення співробітництва із Вінницькою областю з різних питань. Так, депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства  Кшиштоф Джєкан, що представляє бізнес, зокрема, виробників сільськогосподарської техніки, запропонував розглянути керівництву області спільну роботу у цьому напрямі.

Сторони традиційно висловили взаємну підтримку і обмінялися подарунками на згадку. Делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща в рамках офіційного візиту на Вінниччину візьме участь у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України”, що відбудеться 4 вересня у місті Вінниці.

Повернутись Створено: 4 вересня 2015 року, 11:16 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація