Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очільники області ознайомилися з роботою Ямпільського ЦНАПу Роздрукувати

Під час візиту до Ямпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомилися із роботою Ямпільського центру надання адміністративних послуг.

Жителі району у Центрі надання адміністративних послуг можуть отримати документи дозвільного характеру, зареєструвати речові права на нерухоме майно та їх обтяження, зареєструвати документи для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації місця проживання/перебування особи, отримати послуги Держгеокадастру та соціальні послуги. На базі Центру проводиться інформування, надаються консультації, роз’яснення, допомога щодо оформлення документів.

Рішення про створення ЦНАПУ було прийнято депутатами Ямпільської міської ради 7 червня 2016 року.

Також очільники області ознайомилися з роботою комунальної установи «Ямпільська центральна районна лікарня», де проведено капітальний ремонт інфекційного відділення. Анатолій Олійник та Валерій Коровій оглянули відділення невідкладної медичної допомоги та пологове відділення комунальної установи  «Ямпільська центральна районна лікарня». 

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 16:24 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація