23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області передали військово-медичному клінічному центру апарат штучної вентиляції легень Роздрукувати

22 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник відвідали Вінницький військово-медичний клінічний центр, щоб передати апарат штучної вентиляції легень для потреб центру, в якому лікуються українські військовослужбовці, які були поранені в зоні АТО.

В співпраці обласної влади з благодійниками було зібрано необхідні кошти для придбання апарату штучної вентиляції легенів, зокрема ТОВ “Вінницька птахофабрика” перерахувало 300 тис.грн.

Під час зустрічі в приміщенні центру, очільники області привітали його працівників із Днем незалежності України та подякували за сумлінну працю на користь української армії.

- В цей складний час ми усі прагнемо миру на нашій землі. Впевнений, що жоден агресор не здолає український народ. Бо ми перебуваємо у новій якості, бо з українського народу у війні з російським агресором формується монолітна нація, яка прагне достойного і вільного життя. Ми з гідністю пройдемо цей шлях, усі випробування, що випали на долю нашого покоління, і врешті побудуємо могутню державу - Україну, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 26 серпня 2014 року, 10:50 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація