23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області привітали із професійним святом державних службовців Роздрукувати

23 червня голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали державних службовців Вінницької області з нагоди їхнього професійного свята – Дня державної служби.

Урочисті заходи з нагоди свята відбулися в приміщенні облдержадміністрації. Керівники області виступили з вітальним словом, побажали державним службовцям нашого краю здоров’я, добра, благополуччя, успіхів на державній службі в ім’я розбудови української держави.

- Від імені працівників органів місцевого самоврядування вітаю вас із професійним святом. Хочу зазначити, що не може існувати держава без державних службовців. Це практично неможливо. Я згадав давньогрецьку міфологію, зокрема про атлантів, які тримали на своїх плечах небо. Ви – державні службовці, тримаєте на плечах українську державу. Ви є важливою складовою нашої держави. Тривалий час український народ був бездержавним. Ми знаємо з історії, які трагедії відчув на собі наш народ – це знищення мови, культури, знищення людей за допомогою Голодоморів та репресій. Сьогодні у нас є унікальний шанс побудувати європейську, демократичну, соціальну, правову державу для кожного українського громадянина, який буде пишатися тим, що є українцем. Вітаю вас зі святом, бажаю вам здоров’я, довголіття, достойної заробітної платні, миру на нашій землі. Нехай Господь допомагає вам у всіх ваших добрих справах, - зазначив у своєму виступі Сергій Свитко.      

Очільники області відзначили державних службовців Вінниччини почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. А для учасників урочистих заходів було організовано культурно-розважальну програму.  

Повернутись Створено: 23 червня 2015 року, 18:26 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація