Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очільники області привітали із професійним святом державних службовців Роздрукувати

23 червня голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали державних службовців Вінницької області з нагоди їхнього професійного свята – Дня державної служби.

Урочисті заходи з нагоди свята відбулися в приміщенні облдержадміністрації. Керівники області виступили з вітальним словом, побажали державним службовцям нашого краю здоров’я, добра, благополуччя, успіхів на державній службі в ім’я розбудови української держави.

- Від імені працівників органів місцевого самоврядування вітаю вас із професійним святом. Хочу зазначити, що не може існувати держава без державних службовців. Це практично неможливо. Я згадав давньогрецьку міфологію, зокрема про атлантів, які тримали на своїх плечах небо. Ви – державні службовці, тримаєте на плечах українську державу. Ви є важливою складовою нашої держави. Тривалий час український народ був бездержавним. Ми знаємо з історії, які трагедії відчув на собі наш народ – це знищення мови, культури, знищення людей за допомогою Голодоморів та репресій. Сьогодні у нас є унікальний шанс побудувати європейську, демократичну, соціальну, правову державу для кожного українського громадянина, який буде пишатися тим, що є українцем. Вітаю вас зі святом, бажаю вам здоров’я, довголіття, достойної заробітної платні, миру на нашій землі. Нехай Господь допомагає вам у всіх ваших добрих справах, - зазначив у своєму виступі Сергій Свитко.      

Очільники області відзначили державних службовців Вінниччини почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. А для учасників урочистих заходів було організовано культурно-розважальну програму.  

Повернутись Створено: 23 червня 2015 року, 18:26 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація