15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Очільники області привітали із професійним святом рятівників Вінниччини Роздрукувати

17 вересня керівництво Вінницької області і міста Вінниці привітало працівників Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області з професійним святом - Днем Рятівника.

Урочистості відбулися в міському Палаці мистецтв “Зоря”. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, керівництво правоохоронних та контролюючих органів області, працівники та ветерани державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З вітальним словом виступили керівники області та міста, начальник ГУДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав із професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя і Божого благословіння рятівникам нашого краю.

- Є така професія – людей рятувати. Цю професію вибирають люди сміливі й мужні, з добрим серцем і намірами рятувати та захищати найдорожче – життя і здоров’я людей. Дуже приємно, що саме вінницькі рятівники протягом останніх чотирьох років є найкращими в Україні. Це результат діяльності і керівництва служби, і кожного з вас, - зазначив Сергій Свитко.

Далі очільники області та міста нагородили кращих співробітників служби Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. В урочистій атмосфері вітали рятівників Вінниччини з присвоєнням чергових військових звань, а керівництво Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області вручило ордени, медалі, почесні відзнаки за відмінну службу своїм співробітникам. 

День рятівника – це свято, яке встановлене 12 вересня 2008 року Указом Президента України і відзначається в Україні щорічно 17 вересня.

Повернутись Створено: 17 вересня 2015 року, 19:18 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація