23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області привітали із професійним святом рятівників Вінниччини Роздрукувати

17 вересня керівництво Вінницької області і міста Вінниці привітало працівників Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області з професійним святом - Днем Рятівника.

Урочистості відбулися в міському Палаці мистецтв “Зоря”. Участь у заходах взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, керівництво правоохоронних та контролюючих органів області, працівники та ветерани державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З вітальним словом виступили керівники області та міста, начальник ГУДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав із професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя і Божого благословіння рятівникам нашого краю.

- Є така професія – людей рятувати. Цю професію вибирають люди сміливі й мужні, з добрим серцем і намірами рятувати та захищати найдорожче – життя і здоров’я людей. Дуже приємно, що саме вінницькі рятівники протягом останніх чотирьох років є найкращими в Україні. Це результат діяльності і керівництва служби, і кожного з вас, - зазначив Сергій Свитко.

Далі очільники області та міста нагородили кращих співробітників служби Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. В урочистій атмосфері вітали рятівників Вінниччини з присвоєнням чергових військових звань, а керівництво Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області вручило ордени, медалі, почесні відзнаки за відмінну службу своїм співробітникам. 

День рятівника – це свято, яке встановлене 12 вересня 2008 року Указом Президента України і відзначається в Україні щорічно 17 вересня.

Повернутись Створено: 17 вересня 2015 року, 19:18 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація