Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільники області відвідали поранених бійців української армії, які лікуються у Вінниці Роздрукувати

27 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник навідались до поранених українських солдат, які проходять курс лікування у Військово-медичному клінічному центрі ВПС України. Керівники області також передали 80 нових бронежилетів військовому шпиталю для захисту військових лікарів, які перебувають у відрядженні на Сході України, в зоні бойових дій.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник повідомив під час зустрічі, що 1,6 млн. грн. виділено на придбання бронежилетів, однак затримка із їх виготовленням пов’язана з тим, що державою замовлена велика партія зазначених засобів захисту, близько 20 тис., а в Україні є лише одне сертифіковане підприємство, що спеціалізується на їх виготовленні. Крім того, він зазначив, що керівництво області, спільно з благодійниками і меценатами, шукає різні шляхи для допомоги українським військовим – бійцям батальйону територіальної оборони Вінницької області, що охороняють кордон на Сході України.

Так, спільно з благодійним фондом “Україна без кордонів” замовлено 80 нових сучасних бронежилетів 4 класу. Вага бронежилету 14 кг. В процесі виготовлення ще 300 одиниць, якими планується доукомплектувати екіпіровку бійців вінницького батальйону. Вартість одного такого бронежилету 942 грн. Також бійцям “Ягуару” було передано прилади нічного бачення. Регулярно надається гуманітарна допомога нашим землякам.

- До обласної Ради звернулось керівництво Військово-медичного клінічного центру ВПС України з проханням виділити кошти для потреб військових центру. Рішенням 25 сесії обласної Ради виділено 300 тисяч гривень для придбання ліків, медичного обладнання, автомобільних шин і акумуляторів, придбання палива, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області відвідали також поранених бійців, які проходять лікування у шпиталі, поцікавилися, яка допомога потрібна солдатам, обговорили ситуацію, що існує на Сході України та з’ясували потреби військових в зоні бойових дій.

Довідка: Рішенням 25 сесії обласної Ради 6 скликання від 12 травня 2014 року №708 виділено 3,07 млн.грн. на посилення оборони області та забезпечення правопорядку. З цієї суми Вінницькому обласному військовому комісаріату виділено 1909,385 тис.грн. на придбання систем радіозв’язку для батальйону територіальної оборони, форменого одягу, меблів та аксесуарів для забезпечення відпочинку особового складу, фінансування нової системи обліку військового майна для потреб батальйону територіальної оборони у Вінницькій області. Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону – 300,0 тис.грн. на закупівлю пального, автошин, акумуляторів, інших запасних частин та медикаментів для функціонування пересувного військово-медичного госпіталю.

Повернутись Створено: 27 червня 2014 року, 17:02 Переглядів: 1303

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація