23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області відвідали поранених бійців української армії, які лікуються у Вінниці Роздрукувати

27 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник навідались до поранених українських солдат, які проходять курс лікування у Військово-медичному клінічному центрі ВПС України. Керівники області також передали 80 нових бронежилетів військовому шпиталю для захисту військових лікарів, які перебувають у відрядженні на Сході України, в зоні бойових дій.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник повідомив під час зустрічі, що 1,6 млн. грн. виділено на придбання бронежилетів, однак затримка із їх виготовленням пов’язана з тим, що державою замовлена велика партія зазначених засобів захисту, близько 20 тис., а в Україні є лише одне сертифіковане підприємство, що спеціалізується на їх виготовленні. Крім того, він зазначив, що керівництво області, спільно з благодійниками і меценатами, шукає різні шляхи для допомоги українським військовим – бійцям батальйону територіальної оборони Вінницької області, що охороняють кордон на Сході України.

Так, спільно з благодійним фондом “Україна без кордонів” замовлено 80 нових сучасних бронежилетів 4 класу. Вага бронежилету 14 кг. В процесі виготовлення ще 300 одиниць, якими планується доукомплектувати екіпіровку бійців вінницького батальйону. Вартість одного такого бронежилету 942 грн. Також бійцям “Ягуару” було передано прилади нічного бачення. Регулярно надається гуманітарна допомога нашим землякам.

- До обласної Ради звернулось керівництво Військово-медичного клінічного центру ВПС України з проханням виділити кошти для потреб військових центру. Рішенням 25 сесії обласної Ради виділено 300 тисяч гривень для придбання ліків, медичного обладнання, автомобільних шин і акумуляторів, придбання палива, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області відвідали також поранених бійців, які проходять лікування у шпиталі, поцікавилися, яка допомога потрібна солдатам, обговорили ситуацію, що існує на Сході України та з’ясували потреби військових в зоні бойових дій.

Довідка: Рішенням 25 сесії обласної Ради 6 скликання від 12 травня 2014 року №708 виділено 3,07 млн.грн. на посилення оборони області та забезпечення правопорядку. З цієї суми Вінницькому обласному військовому комісаріату виділено 1909,385 тис.грн. на придбання систем радіозв’язку для батальйону територіальної оборони, форменого одягу, меблів та аксесуарів для забезпечення відпочинку особового складу, фінансування нової системи обліку військового майна для потреб батальйону територіальної оборони у Вінницькій області. Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону – 300,0 тис.грн. на закупівлю пального, автошин, акумуляторів, інших запасних частин та медикаментів для функціонування пересувного військово-медичного госпіталю.

Повернутись Створено: 27 червня 2014 року, 17:02 Переглядів: 1176

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація