23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області вручили ключі від житла у Вінниці та Агрономічному новим власникам Роздрукувати

19 серпня у місті Вінниці голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов вручили ключі від житла новим власникам 99-ти квартир у 10-ти поверховому будинку (загальною площею 10 925 кв.м) по вул. Тимощука 39, що був збудований за два роки за регіональною цільовою програмою будівництва  доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

Вартість будівництва склала – 19 млн.700 тис. грн., а кредит був наданий 23-ом забудовникам на суму 3 млн. 113 тис. грн. Під час урочистого відкриття виступили керівники області і міста, привітавши власників квартир із отриманням житла. Також у заходах взяли участь: голова комунальної організації “Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” Володимир Бабошин, директор ТОВ “Промислово-інвестиційна компанія “Поділлябудінвест” Ігор Гладков.   

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені обласної Ради власників житла із значною подією у їх житті, побажав усіляких гараздів:

Не випадково, що у цей світлий і святковий день Спаса, напередодні Дня незалежності, власники 99-ти квартир отримують ключі від помешкання. В цей час, коли на сході країни російський агресор руйнує наші будівлі, нищить мирне життя українців, на Вінниччині, в центрі України будуються нові будинки. Це є символічно, бо українці мирний народ, який прагне гідного, заможного і щасливого життя. Переконаний, що Україна була, є, і буде. І створюватимуться нові сім’ї, будуватимуться нові будинки, народжуватимуться діти. Я вірю в те, що Україну чекає світле майбутнє, - сказав Сергій Свитко.

Наприкінці урочистостей відбулась церемонія вручення ключів жителям будинку та перерізання символічної стрічки. Далі керівники області ознайомилися із квартирами та метеріально-технічним станом будинку.  

Крім того, в цей же день Сергій Свитко, Анатолій Олійник та голова сільської ради села Агрономічне Володимир Постовий взяли участь у церемонії вручення ключів і свідоцтв на право власності жителям 28-квартирного житлового будинку по вул. Мічуріна, 37 в селі Агрономічне Вінницького району, який також збудований за програмою будівництва доступного житла у Вінницькій області. Вартість цього будинку склала 7 млн.240 тис. грн. Кредит наданий 6-ом забудовникам на суму 781 тис.грн. Загальна площа житла 1794 кв. метрів, вартість 1 кв. метра – 4 тис. 500 грн. Будівництво тривало з листопада 2012 по серпень 2014 року.

Довідка: замовником і генеральним підрядником будівництва виступила ТОВ “Промислово-інвестиційна компанія “Поділлябудінвест”. Спорудження будинків здійснювалося із залученням коштів населення та надання довгосорокового пільгового кредиту КО “ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” та кредитних ресурсів державних банків. Будівництво здійснювалося з метою забезпечення житлом фахівців, які працюють в органах місцевого самоврядування, закладах освіти, культури, охорони здоровя, на підприємствах агропромислового комплексу, спеціалістів науково-дослідних закладів, головних управлінь, управлінь і відділів облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 09:34 Переглядів: 1882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація