Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільники області вручили ключі від житла у Вінниці та Агрономічному новим власникам Роздрукувати

19 серпня у місті Вінниці голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов вручили ключі від житла новим власникам 99-ти квартир у 10-ти поверховому будинку (загальною площею 10 925 кв.м) по вул. Тимощука 39, що був збудований за два роки за регіональною цільовою програмою будівництва  доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

Вартість будівництва склала – 19 млн.700 тис. грн., а кредит був наданий 23-ом забудовникам на суму 3 млн. 113 тис. грн. Під час урочистого відкриття виступили керівники області і міста, привітавши власників квартир із отриманням житла. Також у заходах взяли участь: голова комунальної організації “Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” Володимир Бабошин, директор ТОВ “Промислово-інвестиційна компанія “Поділлябудінвест” Ігор Гладков.   

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені обласної Ради власників житла із значною подією у їх житті, побажав усіляких гараздів:

Не випадково, що у цей світлий і святковий день Спаса, напередодні Дня незалежності, власники 99-ти квартир отримують ключі від помешкання. В цей час, коли на сході країни російський агресор руйнує наші будівлі, нищить мирне життя українців, на Вінниччині, в центрі України будуються нові будинки. Це є символічно, бо українці мирний народ, який прагне гідного, заможного і щасливого життя. Переконаний, що Україна була, є, і буде. І створюватимуться нові сім’ї, будуватимуться нові будинки, народжуватимуться діти. Я вірю в те, що Україну чекає світле майбутнє, - сказав Сергій Свитко.

Наприкінці урочистостей відбулась церемонія вручення ключів жителям будинку та перерізання символічної стрічки. Далі керівники області ознайомилися із квартирами та метеріально-технічним станом будинку.  

Крім того, в цей же день Сергій Свитко, Анатолій Олійник та голова сільської ради села Агрономічне Володимир Постовий взяли участь у церемонії вручення ключів і свідоцтв на право власності жителям 28-квартирного житлового будинку по вул. Мічуріна, 37 в селі Агрономічне Вінницького району, який також збудований за програмою будівництва доступного житла у Вінницькій області. Вартість цього будинку склала 7 млн.240 тис. грн. Кредит наданий 6-ом забудовникам на суму 781 тис.грн. Загальна площа житла 1794 кв. метрів, вартість 1 кв. метра – 4 тис. 500 грн. Будівництво тривало з листопада 2012 по серпень 2014 року.

Довідка: замовником і генеральним підрядником будівництва виступила ТОВ “Промислово-інвестиційна компанія “Поділлябудінвест”. Спорудження будинків здійснювалося із залученням коштів населення та надання довгосорокового пільгового кредиту КО “ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” та кредитних ресурсів державних банків. Будівництво здійснювалося з метою забезпечення житлом фахівців, які працюють в органах місцевого самоврядування, закладах освіти, культури, охорони здоровя, на підприємствах агропромислового комплексу, спеціалістів науково-дослідних закладів, головних управлінь, управлінь і відділів облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 09:34 Переглядів: 2108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація