Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Очільники області зробили подарунки вінничанам - бійцям Національної Гвардії України Роздрукувати

6 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник зустрілись із одинадцятьма учасниками бойових дій на сході України - бійцями Національної Гвардії України, які є уродженцями Вінниччини.

Керівники області подякували солдатам за вірну службу, обмінялися із гвардійцями інформацією щодо політичного і військового становища в Україні, розповіли про заходи, які здійснюються для підвищення обороноздатності Вінницької області, цікавилися тим, яка допомога потрібна воїнам української армії.

Сергій Свитко побажав бійцям Національної Гвардії здоров’я і добра їхнім родинам:

- Шановні гвардійці, ми маємо честь сьогодні вітати вас – героїв України. Живемо у дуже непростий час. Проти української держави фактично розпочата війна з боку Російської Федерації. Сьогодні саме від злагоджених дій Збройних сил України, Національної Гвардії та правоохоронних органів, зрештою від кожного громадянина України залежить, бути чи не бути українській державі. А ви знаходитеся на передовій. В мене немає сумнівів в тому, що ми в цій боротьбі, як український народ переможемо ворогів, бо з нами правда і з нами Бог. 

На згадку про зустріч очільники Вінниччини подарували бійцям Національної Гвардії пам’ятні годинники із надписами “За мужність і патріотизм” та вручили почесні грамоти.

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 16:10 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація