23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники області зробили подарунки вінничанам - бійцям Національної Гвардії України Роздрукувати

6 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник зустрілись із одинадцятьма учасниками бойових дій на сході України - бійцями Національної Гвардії України, які є уродженцями Вінниччини.

Керівники області подякували солдатам за вірну службу, обмінялися із гвардійцями інформацією щодо політичного і військового становища в Україні, розповіли про заходи, які здійснюються для підвищення обороноздатності Вінницької області, цікавилися тим, яка допомога потрібна воїнам української армії.

Сергій Свитко побажав бійцям Національної Гвардії здоров’я і добра їхнім родинам:

- Шановні гвардійці, ми маємо честь сьогодні вітати вас – героїв України. Живемо у дуже непростий час. Проти української держави фактично розпочата війна з боку Російської Федерації. Сьогодні саме від злагоджених дій Збройних сил України, Національної Гвардії та правоохоронних органів, зрештою від кожного громадянина України залежить, бути чи не бути українській державі. А ви знаходитеся на передовій. В мене немає сумнівів в тому, що ми в цій боротьбі, як український народ переможемо ворогів, бо з нами правда і з нами Бог. 

На згадку про зустріч очільники Вінниччини подарували бійцям Національної Гвардії пам’ятні годинники із надписами “За мужність і патріотизм” та вручили почесні грамоти.

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 16:10 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація