Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Очільники Вінниччини зобов’язалися стабілізувати суспільно-політичну ситуацію в нашій області Роздрукувати

12 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов виступили зі спільним зверненням щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації, яка склалася протягом останніх днів на Вінниччині. Приводом до занепокоєння стали провокаційні дії невідомих осіб, які в ніч на 12 березня коктейлями Молотова закидали приміщення обласної прокуратури та двох дільничних пунктів міліції міста.

– Події, що відбулися у Вінниці цієї та минулими ночами, свідчать про наявність окремих груп людей, які працюють на дестабілізацію ситуації в області та місті. Подібні випадки неприйнятні у нормальному суспільстві і повторення таких дій негативно позначиться на іміджі нашого регіону. Тому я закликаю ті сили, які здійснюють подібні вчинки, взяти на себе відповідальність за власні дії, а тих, хто не має до цього стосунку, заявити про свою непричетність, – підкреслив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що вчинення будь-яких дій має підпорядковуватись законам та Конституції України.

– Всі громадяни зобов’язані дотримуватися чинного законодавства. І особи, які його порушують, мають бути притягнені до відповідальності. А всі органи із захисту прав і свобод громадян, повинні належним чином виконувати свої обов’язки і завдання, – наголосив Сергій Свитко.

Керівники Вінниччини зазначили, що протягом останніх 10 днів обласна влада працює над згуртуванням усіх патріотично налаштованих громадських організацій та об’єднань. На сьогодні вже вирішено значну частину організаційних питань щодо функціонування загонів самооборони, які спільно з органами внутрішніх справ здійснюють патрулювання у місті Вінниці та в окремих районах області.

Очільник ОДА Анатолій Олійник зобов’язався взяти під свій особистий контроль відновлення спокою громадян та стабілізації суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2014 року, 12:46 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація