Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Очільники Вінниччини зобов’язалися стабілізувати суспільно-політичну ситуацію в нашій області Роздрукувати

12 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов виступили зі спільним зверненням щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації, яка склалася протягом останніх днів на Вінниччині. Приводом до занепокоєння стали провокаційні дії невідомих осіб, які в ніч на 12 березня коктейлями Молотова закидали приміщення обласної прокуратури та двох дільничних пунктів міліції міста.

– Події, що відбулися у Вінниці цієї та минулими ночами, свідчать про наявність окремих груп людей, які працюють на дестабілізацію ситуації в області та місті. Подібні випадки неприйнятні у нормальному суспільстві і повторення таких дій негативно позначиться на іміджі нашого регіону. Тому я закликаю ті сили, які здійснюють подібні вчинки, взяти на себе відповідальність за власні дії, а тих, хто не має до цього стосунку, заявити про свою непричетність, – підкреслив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що вчинення будь-яких дій має підпорядковуватись законам та Конституції України.

– Всі громадяни зобов’язані дотримуватися чинного законодавства. І особи, які його порушують, мають бути притягнені до відповідальності. А всі органи із захисту прав і свобод громадян, повинні належним чином виконувати свої обов’язки і завдання, – наголосив Сергій Свитко.

Керівники Вінниччини зазначили, що протягом останніх 10 днів обласна влада працює над згуртуванням усіх патріотично налаштованих громадських організацій та об’єднань. На сьогодні вже вирішено значну частину організаційних питань щодо функціонування загонів самооборони, які спільно з органами внутрішніх справ здійснюють патрулювання у місті Вінниці та в окремих районах області.

Очільник ОДА Анатолій Олійник зобов’язався взяти під свій особистий контроль відновлення спокою громадян та стабілізації суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2014 року, 12:46 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація