23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Очільники Вінниччини зобов’язалися стабілізувати суспільно-політичну ситуацію в нашій області Роздрукувати

12 березня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов виступили зі спільним зверненням щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації, яка склалася протягом останніх днів на Вінниччині. Приводом до занепокоєння стали провокаційні дії невідомих осіб, які в ніч на 12 березня коктейлями Молотова закидали приміщення обласної прокуратури та двох дільничних пунктів міліції міста.

– Події, що відбулися у Вінниці цієї та минулими ночами, свідчать про наявність окремих груп людей, які працюють на дестабілізацію ситуації в області та місті. Подібні випадки неприйнятні у нормальному суспільстві і повторення таких дій негативно позначиться на іміджі нашого регіону. Тому я закликаю ті сили, які здійснюють подібні вчинки, взяти на себе відповідальність за власні дії, а тих, хто не має до цього стосунку, заявити про свою непричетність, – підкреслив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що вчинення будь-яких дій має підпорядковуватись законам та Конституції України.

– Всі громадяни зобов’язані дотримуватися чинного законодавства. І особи, які його порушують, мають бути притягнені до відповідальності. А всі органи із захисту прав і свобод громадян, повинні належним чином виконувати свої обов’язки і завдання, – наголосив Сергій Свитко.

Керівники Вінниччини зазначили, що протягом останніх 10 днів обласна влада працює над згуртуванням усіх патріотично налаштованих громадських організацій та об’єднань. На сьогодні вже вирішено значну частину організаційних питань щодо функціонування загонів самооборони, які спільно з органами внутрішніх справ здійснюють патрулювання у місті Вінниці та в окремих районах області.

Очільник ОДА Анатолій Олійник зобов’язався взяти під свій особистий контроль відновлення спокою громадян та стабілізації суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні.

 

Повернутись Створено: 13 березня 2014 року, 12:46 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація