Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оцінювання професійної діяльності Роздрукувати

Проатестовано діяльність керівників установ і закладів галузі освіти

22 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів чергове засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2012 рік. Свою професійну відповідність підтверджували освітяни Вінниччини.

Розпочинаючи засідання, Ігор Кревський повідомив, що проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада, проводиться відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 21 грудня 2012 року № 240.
– Цьогорічну атестацію вже пройшли керівники галузі фізичної культури та спорту, галузі культури, соціального захисту населення. На жаль, за результатами діяльності деяких з них, ми змушені були призначати повторну атестацію і навіть приймати рішення про невідповідність займаній посаді. А це свідчить про те, що ми особливо ретельно підходимо до всіх критеріїв оцінювання, – зауважив І. Кревський.
За підсумками нинішньої роботи комісії, свою професійну відповідність підтвердили всі 33 керівники установ і закладів галузі освіти області.
Висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих директорів, обов’язково будуть враховані при атестації в наступному році.

 

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація