23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оцінка діяльності: звіт Могилів-Подільського району та міста Могилів-Подільський. Роздрукувати

         6 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслуховували звіти голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Михайла Вдовцова та Могилів-Подільського міського голови Петра Бровко.

         Голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов зазначив, що у галузі агропромислового комплексу станом на 1 березня 2013 року на будівництві комплексу по вирощуванні птиці освоєно 7,5 млн.грн., розпочато будівництво елеватора. Із 28 сільських та селищних рад району уклали соціальні угоди з субєктами господарювання 27, що складає 96% від загальної кількості. Загалом у районі укладено 90 соціальних угод на суму 803,8 тис.грн.

         У першому кварталі виконано ремонтні роботи в одній лікарській амбулаторії на суму 35 тис. грн., та 4 ФАПів на суму 281 тис. грн.

         В освітній мережі на поточний рік заплановано завершити ремонт та облаштування 10 внутрішніх вбиралень загальноосвітніх шкіл.

         Міський голова міста Могилів-Подільський Петро Бровко у своєму звіті зазначив, що економічні показники, зокрема обсяг реалізованої продукції у відпускних цінах підприємств за січень 2013 року становить 30,7 млн.грн. Станом на 27 березня у місті функціонує 5 дошкільких навчальних закладів, усі загальноосвітні навчальні заклади забезпечені внутрішніми вбиральнями. У рамках програми “Шкільний автобус” в місті організовано підвіз до місця навчання усіх учнів, що проживають в приміській зоні.

         Після завершення звітів Сергій Татусяк зазначив:

         - Сьогодні є коло проблем і питань, що існуть у районі, місті, селищі та селі, які можна вирішити тільки загальними зусиллями кожного жителя територіальної громади. Якщо будуть просто спостерігачі та люди, які чекатимуть, що хтось за них щось зробить, я впевнений, що ніколи не будуть вирішені ті проблемні питання, що існують у територіальних громадах.

         Сергій Татусяк наголосив представникам органів самоврядування району про активізацію роботи над стратегіями розвитку громад до 2020 року та їхній участі у грантових програмах. Зауважив, що Вінниччина - це перший регіон, який напрацював концепцію реформування місцевого самоврядуванння і регіонільної влади, суть якої полягає у децентралізації влади, передачі повноважень на користь територіальної громади. 

Повернутись Створено: 7 квітня 2013 року, 22:56 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація