Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оцінка діяльності: звіт Могилів-Подільського району та міста Могилів-Подільський. Роздрукувати

         6 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслуховували звіти голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Михайла Вдовцова та Могилів-Подільського міського голови Петра Бровко.

         Голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов зазначив, що у галузі агропромислового комплексу станом на 1 березня 2013 року на будівництві комплексу по вирощуванні птиці освоєно 7,5 млн.грн., розпочато будівництво елеватора. Із 28 сільських та селищних рад району уклали соціальні угоди з субєктами господарювання 27, що складає 96% від загальної кількості. Загалом у районі укладено 90 соціальних угод на суму 803,8 тис.грн.

         У першому кварталі виконано ремонтні роботи в одній лікарській амбулаторії на суму 35 тис. грн., та 4 ФАПів на суму 281 тис. грн.

         В освітній мережі на поточний рік заплановано завершити ремонт та облаштування 10 внутрішніх вбиралень загальноосвітніх шкіл.

         Міський голова міста Могилів-Подільський Петро Бровко у своєму звіті зазначив, що економічні показники, зокрема обсяг реалізованої продукції у відпускних цінах підприємств за січень 2013 року становить 30,7 млн.грн. Станом на 27 березня у місті функціонує 5 дошкільких навчальних закладів, усі загальноосвітні навчальні заклади забезпечені внутрішніми вбиральнями. У рамках програми “Шкільний автобус” в місті організовано підвіз до місця навчання усіх учнів, що проживають в приміській зоні.

         Після завершення звітів Сергій Татусяк зазначив:

         - Сьогодні є коло проблем і питань, що існуть у районі, місті, селищі та селі, які можна вирішити тільки загальними зусиллями кожного жителя територіальної громади. Якщо будуть просто спостерігачі та люди, які чекатимуть, що хтось за них щось зробить, я впевнений, що ніколи не будуть вирішені ті проблемні питання, що існують у територіальних громадах.

         Сергій Татусяк наголосив представникам органів самоврядування району про активізацію роботи над стратегіями розвитку громад до 2020 року та їхній участі у грантових програмах. Зауважив, що Вінниччина - це перший регіон, який напрацював концепцію реформування місцевого самоврядуванння і регіонільної влади, суть якої полягає у децентралізації влади, передачі повноважень на користь територіальної громади. 

Повернутись Створено: 7 квітня 2013 року, 22:56 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація