Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Одеський і вінницький зоопарки обмінялися тваринами Роздрукувати

До Одеси з Вінниці поїхав ведмідь, а з Одеси до Вінниці привезли поні.

Бурий ведмідь, який жив у окремому вольєрі у Подільському зоопарку днями поїхав до Одеси. В адміністрації вінницького звіринцю пояснили, що до нового вольєру з басейном переселити його не могли. Два самці в одному вольєрі не ужилися б. Тому шукали варіанти, як покращити умови ведмедя, у якого вже поважний вік. Натомість з Одеси до Вінниці привезли шотландського плямистого поні (самця).

«Яскравий плямистий шотландський поні з Одеського зоопарку звикає до своїх нових сусідів у вольєрі у Вінниці, – йдеться у дописі на сторінці Фейсбук Подільського зоопарку». – Разом із ним в рамках обміну тваринами з приморського міста до Подільського зоопарку привезли муфлона, лань європейську і пару філінів. Шотландський поні – хлопчик. Йому сім місяців. Невдовзі вінницький звіринець планує придбати ще й дівчинку цієї породи поні».

В їжі, кажуть, «шотландець» неперебірливий. Їсть сіно, суміш пшениці і ячменю, хліб, буряк, моркву, яблука.

Тим часом бурий ведмідь, який жив у вінницькому зоопарку, звикає до своїх нових сусідок по вольєру в Одеському зоопарку. Для них там створені належні умови для перебування, запевняють у звіринці. Звикає до нових умов у Одесі і лама з вінницького звіринцю.

Як почувається новий житель Подільського зоопраку – у сюжеті телеканалу UA: Вінниця:

https://www.facebook.com/suspilne.vinnytsia/videos/2647165021969843/?eid=ARBE9uu_QOgsev5IYeB_3lEDLs99EAnlvo6VmYx8dZvsE1jwiW83KCqawBOR-kRp012K_U6w-rVe-ncL

 

Повернутись Створено: 10 вересня 2019 року, 11:29
Оновлено: 10 вересня 2019 року, 11:40
Переглядів: 224

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація