Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Одеський регіональний інститут державного управління презентував напрями навчання Роздрукувати

4 квітня перший заступник директора, кандидат наук з державного управління, доцент Одеського регіонального інституту державного управління Микола Попов провів презентацію вишу перед держслужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування у Вінниці.

Микола Петрович у своїй промові зазначив основні напрями магістерської підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Основними напрямами спеціалізації є місцеве самоврядування, регіональне управління, право в публічному управлінні, економка і фінансова політика та підприємництво, електронне урядування, європейська інтеграція тощо.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська виступила перед слухачами та розповіла про перспективи навчання в інституті.

Інститут є головним державним навчальним закладом системи підготовки керівних кадрів для органів державної влади і місцевого самоврядування. За 21 рік існування інституту підготовлено понад 7 тисяч управлінців, які працюють на керівних посадах, в тому числі в центральних органах публічної влади. Існують денна, вечірня, заочна та заочна з елементами дистанційної форми навчання. Прийом заяв розпочався 3 квітня та закінчиться 8 червня. Вступники пройдуть конкурсний відбір за результатами комп’ютерного тестування та співбесіди із сучасних проблем публічного управління та адміністрування.

Повернутись Створено: 4 квітня 2017 року, 16:56 Переглядів: 541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація