23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Одеський регіональний інститут державного управління презентував напрями навчання Роздрукувати

4 квітня перший заступник директора, кандидат наук з державного управління, доцент Одеського регіонального інституту державного управління Микола Попов провів презентацію вишу перед держслужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування у Вінниці.

Микола Петрович у своїй промові зазначив основні напрями магістерської підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Основними напрямами спеціалізації є місцеве самоврядування, регіональне управління, право в публічному управлінні, економка і фінансова політика та підприємництво, електронне урядування, європейська інтеграція тощо.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська виступила перед слухачами та розповіла про перспективи навчання в інституті.

Інститут є головним державним навчальним закладом системи підготовки керівних кадрів для органів державної влади і місцевого самоврядування. За 21 рік існування інституту підготовлено понад 7 тисяч управлінців, які працюють на керівних посадах, в тому числі в центральних органах публічної влади. Існують денна, вечірня, заочна та заочна з елементами дистанційної форми навчання. Прийом заяв розпочався 3 квітня та закінчиться 8 червня. Вступники пройдуть конкурсний відбір за результатами комп’ютерного тестування та співбесіди із сучасних проблем публічного управління та адміністрування.

Повернутись Створено: 4 квітня 2017 року, 16:56 Переглядів: 524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація