23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Одеський табір готовий прийняти на оздоровлення 200 дітей з інтернатів Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 5 липня, перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська та заступник голови Олександр Качур зустрілися з директором Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Оленою Ацеховською та директором Ренійської міжгосподарської дитячої установи «Аіст» Фоатом Гузаіровим.  Метою зустрічі стало проведення домовленостей щодо оздоровлення дітей, що навчаються в інтернатних закладах області.

Директор Фоат Гузаіров повідомив, що  до оздоровчої установи входить два дитячих табори: «Аіст» у с.Приморське Кілійського району Одеської області та «Арніка», в с.Дубина Сколівського району Львівської області. Табори готові прийняти на оздоровлення дітей зі шкіл-інтернатів Вінниччини.

- Табір у Одеській області має власний пляж, діти в обох таборах забезпечуються повноцінним харчуванням, - повідомив директор табору. – На території обладнанні спортивні та танцювальні майданчики. Діти  їздять на екскурсії. Під час перебування усі школярі застраховані відповідно до вимог законів України.

Табір готовий прийняти 200 дітей з Вінниччини у серпні.

В ході зустрічі обговорювались питання Директори Піщанської школи-інтернат та РМДОУ «Аист» вручили заступникам голови Ради подарунки виготовлені власноруч учнями зазначених закладів.

 

 

Повернутись Створено: 5 липня 2016 року, 17:42 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація