Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Офіційне звернення голови обласної Ради Роздрукувати

НЕ МАЄМО ПРАВА ЗНЕХТУВАТИ ТИМ, ЩО НАДБАЛИ!

Я як голова Вінницької обласної Ради, як українець, як вінничанин вірю і переконаний: сильна, заможна, демократична Україна можлива тільки в партнерстві з Європейським Союзом.

Я радий, що це розуміють мільйони моїх співвітчизників, які відстоюють свою позицію на євромайданах, робочих і навчальних місцях.

Але я проти, щоб до громадян, які мирно висловлюються на мітингах, будь-хто застосовував будь-яку силу. Бо подібні методи впливу не тільки суперечать європейським цінностям – вони не відповідають загальнолюдській моралі.

Тому обласна Рада звернулася до правоохоронних органів Вінниччини – забезпечити охорону громадського правопорядку і недопущення силового протистояння під час проведення масових акцій.

Ми також просимо колег з органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади області – забезпечити спокій та стабільну життєдіяльність територіальних громад. Під час масових вуличних акцій не повинна порушуватися робота медичних закладів, шкіл та садочків, комунальних служб.

Я прошу вінничан зберігати спокій та виваженість. Я впевнений, Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС. Я вірю, що, врахувавши думку свого народу та оцінку європейських посадовців, Президент та Уряд здійснить необхідні заходи для цього. Україна мусить підписати Угоду про асоціацію на максимально вигідних для неї умовах.

Питання укладання Угоди з ЄС не можна призупиняти. Бо не маємо права перекреслити велику роботу на цьому шляху.

 Вінничани доклали колосальних зусиль до євроінтеграційного поступу держави. Ми підписали понад 12 угод про співпрацю з регіонами інших країн, в тому числі з 4 регіонами країн-членів Євросоюзу.

Завдяки активності депутатів місцевих рад, вчителів, медиків, райони, міста і села Вінниччини реалізують близько 300 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з територіальними громадами Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Німеччини.

Це результат копіткої багаторічної праці вінничан, які прагнуть життя за європейськими стандартами. І ми не маємо права знехтувати тим, що надбали!

Вінницька область першою ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і взяла курс на зміну моделі територіальної влади. Ми першими ухвалили регіональні програми розвитку громадянського суспільства та протидії корупції.

Завдяки посиленню міжнародної діяльності обласної Ради та Єврорегіону «Дністер», у партнерстві з громадськими організаціями краю, на Вінниччину вдалося залучити понад 17 млн. грн. Ми працюємо над тим, щоб інвестиції та гранти стали ще більш доступнішими для наших громад.

Я впевнений, що цей шлях – правильний. В цьому мене переконують відремонтовані за європейські кошти садочки і школи, проведені в селах водогони, в бібліотеках – Інтернет та чимало інших позитивних прикладів.  

Тому євроінтеграція не відміняється! Україна продовжує крокувати в Європу!

 

З вірою в європейське майбутнє

Голова обласної Ради

Сергій ТАТУСЯК 

Повернутись Створено: 3 грудня 2013 року, 13:00 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація