23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційне звернення голови обласної Ради Роздрукувати

НЕ МАЄМО ПРАВА ЗНЕХТУВАТИ ТИМ, ЩО НАДБАЛИ!

Я як голова Вінницької обласної Ради, як українець, як вінничанин вірю і переконаний: сильна, заможна, демократична Україна можлива тільки в партнерстві з Європейським Союзом.

Я радий, що це розуміють мільйони моїх співвітчизників, які відстоюють свою позицію на євромайданах, робочих і навчальних місцях.

Але я проти, щоб до громадян, які мирно висловлюються на мітингах, будь-хто застосовував будь-яку силу. Бо подібні методи впливу не тільки суперечать європейським цінностям – вони не відповідають загальнолюдській моралі.

Тому обласна Рада звернулася до правоохоронних органів Вінниччини – забезпечити охорону громадського правопорядку і недопущення силового протистояння під час проведення масових акцій.

Ми також просимо колег з органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади області – забезпечити спокій та стабільну життєдіяльність територіальних громад. Під час масових вуличних акцій не повинна порушуватися робота медичних закладів, шкіл та садочків, комунальних служб.

Я прошу вінничан зберігати спокій та виваженість. Я впевнений, Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС. Я вірю, що, врахувавши думку свого народу та оцінку європейських посадовців, Президент та Уряд здійснить необхідні заходи для цього. Україна мусить підписати Угоду про асоціацію на максимально вигідних для неї умовах.

Питання укладання Угоди з ЄС не можна призупиняти. Бо не маємо права перекреслити велику роботу на цьому шляху.

 Вінничани доклали колосальних зусиль до євроінтеграційного поступу держави. Ми підписали понад 12 угод про співпрацю з регіонами інших країн, в тому числі з 4 регіонами країн-членів Євросоюзу.

Завдяки активності депутатів місцевих рад, вчителів, медиків, райони, міста і села Вінниччини реалізують близько 300 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з територіальними громадами Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Німеччини.

Це результат копіткої багаторічної праці вінничан, які прагнуть життя за європейськими стандартами. І ми не маємо права знехтувати тим, що надбали!

Вінницька область першою ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і взяла курс на зміну моделі територіальної влади. Ми першими ухвалили регіональні програми розвитку громадянського суспільства та протидії корупції.

Завдяки посиленню міжнародної діяльності обласної Ради та Єврорегіону «Дністер», у партнерстві з громадськими організаціями краю, на Вінниччину вдалося залучити понад 17 млн. грн. Ми працюємо над тим, щоб інвестиції та гранти стали ще більш доступнішими для наших громад.

Я впевнений, що цей шлях – правильний. В цьому мене переконують відремонтовані за європейські кошти садочки і школи, проведені в селах водогони, в бібліотеках – Інтернет та чимало інших позитивних прикладів.  

Тому євроінтеграція не відміняється! Україна продовжує крокувати в Європу!

 

З вірою в європейське майбутнє

Голова обласної Ради

Сергій ТАТУСЯК 

Повернутись Створено: 3 грудня 2013 року, 13:00 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація