Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Офіційне звернення голови обласної Ради Роздрукувати

НЕ МАЄМО ПРАВА ЗНЕХТУВАТИ ТИМ, ЩО НАДБАЛИ!

Я як голова Вінницької обласної Ради, як українець, як вінничанин вірю і переконаний: сильна, заможна, демократична Україна можлива тільки в партнерстві з Європейським Союзом.

Я радий, що це розуміють мільйони моїх співвітчизників, які відстоюють свою позицію на євромайданах, робочих і навчальних місцях.

Але я проти, щоб до громадян, які мирно висловлюються на мітингах, будь-хто застосовував будь-яку силу. Бо подібні методи впливу не тільки суперечать європейським цінностям – вони не відповідають загальнолюдській моралі.

Тому обласна Рада звернулася до правоохоронних органів Вінниччини – забезпечити охорону громадського правопорядку і недопущення силового протистояння під час проведення масових акцій.

Ми також просимо колег з органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади області – забезпечити спокій та стабільну життєдіяльність територіальних громад. Під час масових вуличних акцій не повинна порушуватися робота медичних закладів, шкіл та садочків, комунальних служб.

Я прошу вінничан зберігати спокій та виваженість. Я впевнений, Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС. Я вірю, що, врахувавши думку свого народу та оцінку європейських посадовців, Президент та Уряд здійснить необхідні заходи для цього. Україна мусить підписати Угоду про асоціацію на максимально вигідних для неї умовах.

Питання укладання Угоди з ЄС не можна призупиняти. Бо не маємо права перекреслити велику роботу на цьому шляху.

 Вінничани доклали колосальних зусиль до євроінтеграційного поступу держави. Ми підписали понад 12 угод про співпрацю з регіонами інших країн, в тому числі з 4 регіонами країн-членів Євросоюзу.

Завдяки активності депутатів місцевих рад, вчителів, медиків, райони, міста і села Вінниччини реалізують близько 300 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з територіальними громадами Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Німеччини.

Це результат копіткої багаторічної праці вінничан, які прагнуть життя за європейськими стандартами. І ми не маємо права знехтувати тим, що надбали!

Вінницька область першою ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і взяла курс на зміну моделі територіальної влади. Ми першими ухвалили регіональні програми розвитку громадянського суспільства та протидії корупції.

Завдяки посиленню міжнародної діяльності обласної Ради та Єврорегіону «Дністер», у партнерстві з громадськими організаціями краю, на Вінниччину вдалося залучити понад 17 млн. грн. Ми працюємо над тим, щоб інвестиції та гранти стали ще більш доступнішими для наших громад.

Я впевнений, що цей шлях – правильний. В цьому мене переконують відремонтовані за європейські кошти садочки і школи, проведені в селах водогони, в бібліотеках – Інтернет та чимало інших позитивних прикладів.  

Тому євроінтеграція не відміняється! Україна продовжує крокувати в Європу!

 

З вірою в європейське майбутнє

Голова обласної Ради

Сергій ТАТУСЯК 

Повернутись Створено: 3 грудня 2013 року, 13:00 Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація