Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Офіційні візити Роздрукувати

Єкатеринбург прислав на Вінниччину дві делегації

Зі Свердловської області Російської Федерації на Вінниччину відсвяткувати День незалежності України прибуло аж дві делегації. Перша представляла Законодавчі Збори регіону – чотири представники на чолі з головою комітету з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Анатолієм Павловим. Другу делегацію склали представники уряду Свердловської області – три особи на чолі із першим заступником глави уряду Володимиром Власовим.

Обидві делегації зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком і головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники делегацій передали очільникам вінницького регіону вітальні адреси від голови Законодавчих Зборів Людмили Бабушкіної та губернатора Свердловської області Євгенія Куйвашева.
У ході зустрічей сторони обговорювали економічну співпрацю між регіонами, а також просвітницькі проекти. Зокрема, росіяни вкотре наголосили, що їх цікавить постачання з Вінницької області харчових продуктів, особливо рослинного походження.
Як зауважив М.Джига, на сьогодні вже є домовленості про експорт до Єкатеринбурга вінницьких фруктів і ягід. Крім того, ведуться перемовини з федеральним урядом про квоти поставок цукру.

В свою чергу голова обласної Ради обговорював з російськими колегами можливість проведення спільних семінарів у різних сферах діяльності (насамперед, місцеве самоврядування і молодіжна політика) та науково-практичних конференцій.
– Ми давно мали зі Свердловською областю офіційні документи про співпрацю, але наповнили наші контакти змістом тільки останні півроку, - зауважив С.Татусяк.
Перебуваючи на Вінниччині, російські делегації не тільки взяли участь у святкуванні Дня незалежності у Воробіївці, а й відвідали у районах області молочне підприємство, лісове господарство, освітні заклади.
– Ми відкрили для себе Вінниччину економічну, культурну, туристичну і … дуже близьку нам, – резюмував Володимир Власов.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація