23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційні візити Роздрукувати

Єкатеринбург прислав на Вінниччину дві делегації

Зі Свердловської області Російської Федерації на Вінниччину відсвяткувати День незалежності України прибуло аж дві делегації. Перша представляла Законодавчі Збори регіону – чотири представники на чолі з головою комітету з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Анатолієм Павловим. Другу делегацію склали представники уряду Свердловської області – три особи на чолі із першим заступником глави уряду Володимиром Власовим.

Обидві делегації зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком і головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники делегацій передали очільникам вінницького регіону вітальні адреси від голови Законодавчих Зборів Людмили Бабушкіної та губернатора Свердловської області Євгенія Куйвашева.
У ході зустрічей сторони обговорювали економічну співпрацю між регіонами, а також просвітницькі проекти. Зокрема, росіяни вкотре наголосили, що їх цікавить постачання з Вінницької області харчових продуктів, особливо рослинного походження.
Як зауважив М.Джига, на сьогодні вже є домовленості про експорт до Єкатеринбурга вінницьких фруктів і ягід. Крім того, ведуться перемовини з федеральним урядом про квоти поставок цукру.

В свою чергу голова обласної Ради обговорював з російськими колегами можливість проведення спільних семінарів у різних сферах діяльності (насамперед, місцеве самоврядування і молодіжна політика) та науково-практичних конференцій.
– Ми давно мали зі Свердловською областю офіційні документи про співпрацю, але наповнили наші контакти змістом тільки останні півроку, - зауважив С.Татусяк.
Перебуваючи на Вінниччині, російські делегації не тільки взяли участь у святкуванні Дня незалежності у Воробіївці, а й відвідали у районах області молочне підприємство, лісове господарство, освітні заклади.
– Ми відкрили для себе Вінниччину економічну, культурну, туристичну і … дуже близьку нам, – резюмував Володимир Власов.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація