21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Офіційні візити Роздрукувати

Єкатеринбург прислав на Вінниччину дві делегації

Зі Свердловської області Російської Федерації на Вінниччину відсвяткувати День незалежності України прибуло аж дві делегації. Перша представляла Законодавчі Збори регіону – чотири представники на чолі з головою комітету з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Анатолієм Павловим. Другу делегацію склали представники уряду Свердловської області – три особи на чолі із першим заступником глави уряду Володимиром Власовим.

Обидві делегації зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком і головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники делегацій передали очільникам вінницького регіону вітальні адреси від голови Законодавчих Зборів Людмили Бабушкіної та губернатора Свердловської області Євгенія Куйвашева.
У ході зустрічей сторони обговорювали економічну співпрацю між регіонами, а також просвітницькі проекти. Зокрема, росіяни вкотре наголосили, що їх цікавить постачання з Вінницької області харчових продуктів, особливо рослинного походження.
Як зауважив М.Джига, на сьогодні вже є домовленості про експорт до Єкатеринбурга вінницьких фруктів і ягід. Крім того, ведуться перемовини з федеральним урядом про квоти поставок цукру.

В свою чергу голова обласної Ради обговорював з російськими колегами можливість проведення спільних семінарів у різних сферах діяльності (насамперед, місцеве самоврядування і молодіжна політика) та науково-практичних конференцій.
– Ми давно мали зі Свердловською областю офіційні документи про співпрацю, але наповнили наші контакти змістом тільки останні півроку, - зауважив С.Татусяк.
Перебуваючи на Вінниччині, російські делегації не тільки взяли участь у святкуванні Дня незалежності у Воробіївці, а й відвідали у районах області молочне підприємство, лісове господарство, освітні заклади.
– Ми відкрили для себе Вінниччину економічну, культурну, туристичну і … дуже близьку нам, – резюмував Володимир Власов.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація