23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційний візит Роздрукувати

Маршалек Польського Сенату відкрив у Вінниці Дні Полонії

6 травня на Вінниччині з офіційним візитом перебував Маршалек Сенату Республіки Польща Богдан Борусевич. Разом з делегацією він прибув в Україну для участі в урочистих заходах з нагоди ювілейного 10-го Всесвітнього Дня Полонії та поляків, що проживають за кордоном. Містами для проведення офіційних заходів з цього приводу обрано Вінницю та Бердичів, оскільки на Вінниччині і Житомирщині найчисельніша польська діаспора.
Своє перебування у Вінниці Богдан Борусевич розпочав із зустрічі із керівниками області – голосовою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою.
Пан маршалек зазначив, що про особливі стосунки Польщі та Вінниччини свідчить хоча б той факт, що він вдруге за півроку приїздить до столиці Поділля. Свій нинішній приїзд Борусевич аргументував, по-перше, святкуванням днів Полонії, а, по-друге, співпрацею польських самоврядців з органами місцевого самоврядування Вінниччини.
– Ми бачимо, що влада Вінниччини відкрита до співпраці. Ми бачимо зворотній зв’язок від наших партнерів як на рівні обласного керівництва, так і в районах, містах, селах, – підкреслив пан Борусевич.
Вітаючи гостей на подільській землі голова облради Сергій Татусяк зазначив, що поляки «без перебільшення, допомагають українцям рухати реформи».
– Сьогоднішній ваш візит – це знак довіри до Вінниці, до Подільського регіону, який нині є правофланговим у здійсненні реформ, які ініціює Президент України Віктор Янукович, – сказав голова Ради.
Також С.Татусяк підкреслив, що нині Вінниччина активно працює над прискоренням реформи місцевого самоврядування за зразком Польщі, адміністративна модель якої є для України взірцем. Зокрема, 20 травня відбудеться міжнародна конференція з питань самоврядування, де польська делегація буде найчисельнішою – близько 60 осіб.


Теза про приклад Польщі для України Сергія Татусяка зацікавила польських журналістів, які попросили голову пояснити таку позицію голови.
– Насамперед нам імпонує самодостатність польських територій і громад, яку вони здобули внаслідок реформи. Також ми вважаємо ефективною польську бюджетну та податкову системи, – відповів голова іноземним ЗМІ.
Він також додав, що польська модель самоуправління близька українцям ментально та історично.
На завершення зустрічі, у присутності Маршалка Сенату Польщі Богдана Борусевича, була підписана угода про співпрацю між Хмільницьким районом Вінниччини та Тарновським повітом Малопольського воєводства.
Того ж дня пан Борусевич відкрив виставку, присвячену Ігнатію Яну Падеревському та поклав квіти до пам’ятної дошки Ю.Пілсудському. Потім разом з головою Верховної Ради Володимиром Литвином та керівниками області взяв участь у гала-концерті з нагоди Всесвітнього Дня Полонії та поляків, що проживають за кордоном.

 

Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація